Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Podívejte se, jak vypadal Al Bunda na začátku natáčení seriálu Ženatý se závazky! Poznáte ho vůbec?

Poznáte ho?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
Herec Ed O'Neill ze seriálů Ženatý se závazky nebo Taková moderní rodinka oslavil své jednasedmdesáté narozeniny. Vzpomenete si ještě na to, jak vypadal jako mladý švihák?

Herec Ed O'Neill nejvíce proslul rolí prodavače bot Ala Bundy v oblíbeném seriálu Ženatý se závazky. Tenhle sitcom jsme hltali snad všichni. Oblíbená rodinka, kde dcera je trochu natvrdlá, syn vcelku chytrák a žena střelená. Zkrátka obrázek typické české rodiny.

První epizoda tohoto seriálu byla vysílaná v roce 1987 a ta poslední v roce 1997. Představitel Ala Bundy Ed O'Neill byl dokonce dvakrát za svou roli nominován na Zlatý glóbus.

Po skončení seriálu o herci nebylo až příliš slyšet. To se ovšem změnilo v roce 2009, kdy se herec znovu objevil v komediálním seriálu, který se stal trhákem. Šlo o Takovou moderní rodinku, kde si střihl roli bohatého muže, který má mladou ztřeštěnou ženu a trochu bláznivého nevlastního syna.

Ať už jde o jeden nebo druhý seriál, Ed O'Neill dokázal, že je to Pan herec. Pamatujete si ho, jak vypadal, když začínal hrát v Ženatý se závazky?

Související články

Další články