Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Podívejte se, jak se změnila rajda Monika z VyVolených! Je stále do větru, nebo ji někdo konečně zkrotil?

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
Monika Grabaczová (dřívě Chrobáková) byla opravdu výrazným článkem první řady VyVolených. Neváhala na sebe upozornit především tím, že byla tak trochu do větru. Ve vile se lísala téměř ke všem, nejblíže však k roztomilému Rosťovi a vášnivému Sašovi. Tahle bizarní trojka si vilu docela užívala. Jak je na tom ale divoška Monika dnes? Pořád je tolik do větru?

Monika přišla do vily s tím, že chce zažít něco nového. A pojala to skutečně velkolepě. Zhruba pouhé dva týdny před nástupem do vily se rozešla se svým dlouhodobým přítelem. Ten se pak musel dívat na její extempore, které ve vile předváděla. Svlékat se jí moc nevadilo. Navíc si užívala faktu, že po ní kluci celkem jedou, a tahala se rovnou se dvěma

Aby po ní nešli, když jí přímo koukalo z očí, že je dost povolná. Asi si tehdy chtěla dokázat, že na to pořád má, i když jí rostou špíčky. Nebo se prostě jen potřebovala vybouřit a upozornit na sebe Každý si ve vile osvojil vlastní image. Monča holt zvolila image rajdy.

Po skončení reality show ji nečekaně žádná sláva nepotkala, a tak se vrátila ke svému příteli Adamovi, kterého před nástupem do vily odkopla. Prý jim separování prospělo a oba si uvědomili, že k sobě patří. No, hlavně tedy asi prospělo Monice, ta si tu pauzu užila v přímém přenosu. Grabacz si to, že je Monika jeho vyvolená, uvědomoval již před tím a kupodivu ji vzal zpátky. Dokonce se vzali a Monča stále používá příjmení Grabaczová, manželství jim ovšem nevydrželo. Podle posledních zpráv Monča v březnu porodila zdravou holčičku. Tu má s přítelem Adamem Hudečkem, se kterým v současné době žije.

Tomu tedy říkáme láska! Monice pauza na vybouření tedy přeci jen prospěla. Začala se věnovat rodině a zvířatům, ke kterým chovala lásku už před tím. Jako mamce jí to opravdu sluší. Pořád jí sice kouká z očí nějaká neplecha, ale je vidět, že přeci jen došlo ke zkrocení zlé ženy

Související články

Další články