Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Pohublý Krejčík po rozchodu se Stropnickým ve společnosti: Těším se, až se budu smát, říká

+ Dalších 21 fotografií

Daniel Krejčík si vyšel poprvé od rozchodu s Matějem Stropnickým do společnosti. Objevil se na premiéře seriálu Vytoč mého agenta, v němž si zahrál asistenta uměleckého agenta. Krejčík sice pohubl, ale vypadal, že si večer s přáteli užil a že zámecké starosti hodil za hlavu, jak zaznamenali redaktoři eXtra.cz.

Daniel Krejčík se ukázal na premiéře nového seriálu Vytoč mého agenta. Herec byl ve společnosti poprvé od rozchodu s Matějem Stropnickým, který ho měl údajně podvést se ženou, jak jsme psali na eXtra.cz. Sympatický Krejčík si premiéru užíval a bavil se se svými přáteli. Herec v seriálu ztvárnil roli asistenta a podle svých slov mu to otevřelo brány do filmu.

Krejčík se o neshodách na zámku bavit nechtěl, každopádně prozradil, že je rád opět mezi lidmi. "Já jsem rád, že jsme dneska tady, že máme hezký večer," odpověděl na otázku, která narážela na momentální situaci mezi zámeckými pány z Osečan. Krejčík si nechtěl kazit večer myšlenkami na Stropnického a soustředil se na premiéru, kterou si s nadšením užíval.


Stres mu sluší

Energický Krejčík byl hvězdou večera, na premiéře mu to v proužkované košili slušelo. Herec sice pohubl a vypadal krachem vztahu poněkud vyčerpaný, s cigárkem za uchem ale působil uměleckým dojmem. "Těším se, až se dneska večer budu smát," řekl Krejčík s nadšením a podařilo se mu alespoň v tento večer zapomenout na problémy, které ho nejspíš budou čekat se zámkem.

U Krejčíka pravděpodobně v brzké době proběhne řešení majetkového vyrovnání, protože zámek v Osečanech prošel nákladnou rekonstrukcí, na které se pár podílel společně. Jak s historickou budovou po rozchodu naloží, je zatím neznámé. Více v článku eXtra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy