Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Leo, tuhle blond šelmičku jsi na přídi Titaniku ještě neměl, co? Mrkněte na přepychové tělíčko jedné z nejkrásnějších modelek světa

Candice je sexy kost. I toho přítele jí snad odpustíme.
Zdroj: Profimedia.cz

Někdo to má a někdo zase ne. A modelka Candice Swanepoel (24) zrovna jo! Řeč je o dokonalé postavě, krásné tváři, bezchybné pleti, bělostných zubech, zdravých vlasech, perfektním úsměvu, vytrhaném obočí, pize za levým uchem… A dost už. Jen jsme vám prostě chtěli ukázat, jak je jihoafrická kráska dokonalá. Tak koukejte!

Světlo světa spatřily nové fotky, na kterých rajcovní blondýna předvádí své přírodou laskané křivky ve spodním prádle z nové kolekce značky Victoria's Secret, jejíž je tváří a tzv. andílkem.

Je až s podivem, že taková kráska, která by mohla být, podobně jako její kolegyně, promiskuitní a snažit se vydělávat na svém těle maximum, Candice si zuby nehty drží přítele Hermanna už od svých osmnácti let. Kdyby se přece jen někdy objevil na blankytném nebi jejich vztahu nějaký ten mráček, před modelčinými dveřmi leží davy nedočkavců včetně milovníka blondýnek Lea DiCapria (38).

Související články

Další články