Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Krveprolití na Floridě: Vrah do školy přijel Uberem, postřílel 17 studentů a šel se najíst do McDonaldu!

+ Dalších 13 fotografií
Nikolas Cruz (19) vzal ve středu život 17 studentům ze střední školy na Floridě. Další 13 lidí zranil, některé vážně. Soudní znalkyně už potvrdila, že je mladík psychicky narušený. A jeho aktivity v den, kdy rozpoutal krvavé peklo, jsou toho jasným dokladem. Takhle se nechová normální člověk!

Nikolas Cruz přišel už jako malý o otce a loni v listopadu mu zemřela i matka. Adoptivní rodiče vůbec nebral vážně a dělal si, co chtěl. Nová rodina ho neukočírovala a ve středu to skončilo tragickým masakrem. O život přišlo 17 nevinných teenagerů.

Cruz svůj čin pečlivě naplánoval a zdá se, že už dopředu počítal se zatčením. Do školy přijel Uberem a ve 14:21 rozpoutal krvavé peklo. Když už měl vraždění dost, po svých se odporoučel pryč.

Nikolas to vzal přes nákupní centrum, kde si koupil chlazený nápoj. Potom si sedl do McDonaldu, kde se v klidu najedl a obchoďák opustil. Bylo 15:01 hodin.

O čtyřicet minut později ho spatřil policista na ulici. Nevzbuzoval žádnou zvláštní pozornost, ale strážník ho podle popisu poznal. Přivolal proto posily a Cruz skončil v klepetech. Za brutální běsnění mu hrozí až trest smrti. Poslední slovo bude mít soud, ale už teď může počítat přinejmenším s doživotím v base.

Mohlo by vás zajímat

Další články