Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Narušený student, který na Floridě popravil 17 spolužáků: Přišel o oba rodiče a miloval násilí. Máme foto VRAŽEDNÉ ZBRANĚ!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Krvavá jatka na střední škole na Floridě ve středu rozpoutal Nikolas Cruz (19). Vyzbrojil se puškou AR-15 a chladnokrevně popravil sedmnáct svých spolužáků. Třináct dalších lidí svou střelbou zranil. Kdo je mladík, který se zařadil na seznam amerických školních vrahů?

Žil mimo realitu a plány na masovou vraždu spřádal už delší dobu. Nikolas Cruz ve středu zavraždil sedmnáct studentů na střední škole na Floridě, ze které ho minulý rok vyhodili kvůli napadení spolužáka. Jakmile rozpoutal krvavé peklo, několika lidem hned bylo jasné, kdo je střílející maniak.

Rozervaný psychický stav je hodně umírněný popis rozpoložení Cruze v uplynulých měsících. Už před lety mu infarkt zabil otce a loni v listopadu mu na zápal plic zemřela i matka. Adoptivní rodina Nikolase neukočírovala. Dovolila mu bydlet s kamarádem a z mladíka se záhy stal grázl milující násilí.

Svůj Instagram zásoboval šílenými fotkami. Doma měl hotový arzenál a svou sbírkou zbraní se nikterak netajil. S jednou z nich, útočnou puškou AR-15, se vypravil na floridskou střední a vzal život sedmnácti nevinným teenagerům.

Už dnes půjde Cruz poprvé před soud. Je velmi pravděpodobné, že bude odsouzen k trestu smrti. Adoptivní rodina je z jeho činu v šoku, prý nic takového od Nikolase nečekali, a spolupracuje s úřady, které masakr vyšetřují.

Související články

Další články