Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Zoufalý křik, střelba a pláč! Žáci floridské školy natočili masakr na mobil! VIDEO

+ Dalších 12 fotografií
Masakr, který se odehrál na střední škole v Parklandu na jižní Floridě, zasáhl do života mnoha rodin. Devatenáctiletý bývalý student Nikolas Cruz začal bezmyšlenkovitě střílet do lidí poté, co schválně spustil požární alarm. Žákům se povedlo natočit video z masakru!

Problémy s kázní měl Nikolas Cruz už delší dobu, i proto byl ze školy nadobro vyloučen. Studenti vypověděli, že byl odjakživa tichý člověk, ale občasně jim vyhrožoval. Zálibu ve zbraních nijak neskrýval a veřejně se jí prezentoval na sociálních sítích. „Chci střílet lidi svou AR-15,“ byl jeden z jeho příspěvků.

V osudný den dostál svým slovům a pušku si do školy přinesl. Nezapomněl ani na střelivo a kouřové granáty. Studenty i personál donutil vyjít na chodbu a začal je odstřelovat. Na místě zemřelo 17 lidí. Žákům se ale povedlo natočit na mobilní telefon osudovou střelbu psychicky nemocného Nikolase.

Na videu je vidět několik žáků, kteří se ukryli v učebně a snažili se ukrýt před útočníkem. Najednou je ale slyšet velmi hlasitá střelba a můžete vidět panickou hrůzu mezi dětmi.

Související články

Další články