Komplikace pro StarDance? Genzer míří ke konkurenci na Slovensko, nahradí fešného porotce
Richard Genzer míří na Slovensko. Konkrétně do nové jedenácté řady taneční soutěže Let's Dance. Populární herec a bavič ale nebude na tanečním parketu. Podle informací Blesku kývl po dlouhém přemlouvání na nabídku a usedne v porotě po boku učitelky tance Tatiany Drexler a choreografa Jána Ďurovčíka.
V jedenáctém ročníku oblíbené taneční show Let's Dance, v němž se představí ti nejlepší z nejlepších, budou výkony soutěžících hodnotit porotci ve zbrusu nové sestavě. Fanoušci se mohou těšit nejen na stálé tváře, ale také nově na Richarda Genzera, který nahradí Adama Bardyho.
Kromě Genzera nově usedne v porotě také Laura Arcolinová. „Jsem rád, že k osvědčeným porotcovským stálicím Táni a Janovi se tento rok přidávají Richard a Laura. Celá porota tak získává nový impuls – kombinaci zkušeností, nové krve, šarmu, krásy, přirozeného vtipu a špičkové profesionality,“ řekl dle webu markiza.sk kreativní producent a režisér taneční show Pepe Majeský.
Doporučené video: Rozhovor s Richardem Genzerem
Genzer usedl coby porotce také v české verzi této taneční soutěže a získal si srdce mnoha diváků nejen díky svému vtipu, ale také pro své zkušenosti a profesionální přístup. „Těším se a hlavně jsem rád, že mohu být u jedinečné události, kdy se na parket postaví šampioni. Je to skvělý nápad a nemohl jsem u toho chybět,“ sdělil pro již výše zmíněný web Genzer ke své účasti v Let's Dance.
Taneční aréna se promění v koloseum
Oblíbená taneční soutěž začíná již 8. března a představí se v ní ty nejvýraznější osobnosti předchozích ročníků. Podle Blesku má jedenáctý ročník podtitul Gladiátoři a taneční aréna se změní v moderní koloseum.
Mezi potvrzenými jmény jsou herec Juraj Mokrý, herec Ján Koleník, kterého v Česku proslavil seriál První republika, herec Jakub Jablonský, herečka Gabika Marcinková, herec Kristián Baran, moderátor Vladimír Kobielsky a vítězka čtvrté série Nela Pocisková. Ta ztvárnila několik muzikálových rolí v Divadle Kalich. Poslední trojice byla odhalena teprve nedávno a jsou to herečka Petra Polnišová, která se nově objeví v české komedii Když se zhasne, moderátorka Jana Hospodárová a herečka Zuzana Porubjaková.
Bobina terčem nechutného podvodu: Kráska je připravena na soudní bitvu
Související články

Richard Genzer udělal životní krok: Přestěhoval se k partnerce a je znovu šťastný

Silvestrovské Tele Tele byl totální propadák, zuří lidé. Hrůza, tragédie, spílají tvůrcům

Velký návrat kultovního Tele Tele: Žilková, Suchánek, Genzer a Carda Retarda jsou zpět

Nový život Richarda Genzera: Tajné hnízdečko lásky s pohlednou brunetkou
































































