Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Ke svým synům se Gigi Buffon zachoval jako největší srab: Alena Šeredová prozradila, čím ji nejvíce zklamal!

Bylo to pro Alenu Šeredovou náročné období.
+ Dalších 14 fotografií
Vypadalo to na další spokojené manželství krásné Miss a úspěšného fotbalisty. Jenomže po svatbě idylka vydržela jenom tři roky, než v domácnosti vznikla pěkná "Itálie". Brankář Gigi se totiž zakoukal do sportovní moderátorky Ilarie D'Amico.

Vypadali jako rodinka ze žurnálu. Krásná Alena Šeredová, která na konci devadesátých let skončila 4. na Miss World, což byl do té doby největší český úspěch. Ta si vzala úspěšného urostlého italského fotbalistu Gigiho Buffona. Narodily se jim dvě krásné děti, ale ani to nestačilo, aby zůstali spolu.

Gigi se zakoukal do krásné italské moderátorky a manželství byl konec. Nejdříve se scházeli různě po hotelech, ale v Itálii byli ostře sledovaným párem. A tak nevěra praskla. Šeredová (38) a Buffon začali žít odděleně a mezitím stihl brankář se svou novou partnerkou zplodit dalšího syna.

A to byl moment, kdy se zachoval jako největší srab. Sám totiž nebyl schopný svým dvěma synům vysvětlit, že na svět přijde jejich další bráška. Chtěl, aby tuhle „novinku“ dětem oznámila Alena! To ona ale odmítla.

„Nechci kluky přesvědčovat, že se máme všichni rádi a jsme jedna rodina, když to tak není. Přetvařovat se nebudu,“ řekla v rozhovoru pro magazín Maminka.

„Nemám k té paní žádný kladný vztah, ale přesto o ní před dětmi nikdy nemluvím hanlivě. Nikdy mi neujede nějaká nadávka, na to si dávám velký pozor. Naopak se snažím, aby ze mě děti necítily žádnou zášť nebo nenávist. Nechci je takovými věcmi zatěžovat,“ dodává.

Mohlo by vás zajímat

Další články