Vypadali jako rodinka ze žurnálu. Krásná Alena Šeredová, která na konci devadesátých let skončila 4. na Miss World, což byl do té doby největší český úspěch. Ta si vzala úspěšného urostlého italského fotbalistu Gigiho Buffona. Narodily se jim dvě krásné děti, ale ani to nestačilo, aby zůstali spolu.

Gigi se zakoukal do krásné italské moderátorky a manželství byl konec. Nejdříve se scházeli různě po hotelech, ale v Itálii byli ostře sledovaným párem. A tak nevěra praskla. Šeredová (38) a Buffon začali žít odděleně a mezitím stihl brankář se svou novou partnerkou zplodit dalšího syna.

A to byl moment, kdy se zachoval jako největší srab. Sám totiž nebyl schopný svým dvěma synům vysvětlit, že na svět přijde jejich další bráška. Chtěl, aby tuhle „novinku“ dětem oznámila Alena! To ona ale odmítla.

„Nechci kluky přesvědčovat, že se máme všichni rádi a jsme jedna rodina, když to tak není. Přetvařovat se nebudu,“ řekla v rozhovoru pro magazín Maminka.

„Nemám k té paní žádný kladný vztah, ale přesto o ní před dětmi nikdy nemluvím hanlivě. Nikdy mi neujede nějaká nadávka, na to si dávám velký pozor. Naopak se snažím, aby ze mě děti necítily žádnou zášť nebo nenávist. Nechci je takovými věcmi zatěžovat,“ dodává.