Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fotograf, který fotil Veroniku Kopřivovou, zuří! Co si to ta holka dovoluje?

Veronika nevypadala zrovna nespokojeně.
Zdroj: www.herminapress.cz
+ Dalších 9 fotografií
Tohle se Veronice Kopřivové (25) opravdu nepovedlo. Nejenže po její fotce neštěkl ani pes, skoro musela prosit, aby si ji někdo koupil za ubohých 30 tisíc, ale nakonec se ještě pustila do fotografa, který podle ní za celý průšvih může. Ten holce od Jágra nemůže přijít na jméno.

Vypadá to, že tahle válka nebude mít jen tak konce. Po propadáku, který minulý týden měl charitativní večer v Sacre Coeur, nabírá pořádně na obrátkách. Organizátoři si teď rvou vlasy, že si vybrali jako hlavní hvězdu právě tuto bývalou striptérku, která bohužel bez Jardy Jágra (44) opravdu hvězdný punc nikdy mít nebude.

Jenže Verča nemá ani špetku pokory, tak se pustila do fotografa, který byl i hlava celého večera. Už podvacáté pořádal charitu, kterou pomáhá potřebným, ale nikdy se mu nestalo, že by ho nějaká z modelek osočila z toho, že je amatér a schválně jí vybral špatnou fotku.

Petr-Michael Vojtíšek – kníže von Hahn si vždycky vybíral ty nejkrásnější modelky. Třeba minulý ročník byla hlavní tváří Andrea Verešová (37), která je profesionálka každým coulem, a její obraz se vydražil v daleko vyšších hodnotách. Na tuto bývalku Jágra prostě Verča absolutně nemá.

„Fotograf nemůže Kopřivové přijít na jméno. Zuří, co si to jen dovoluje, že ho pomlouvá, a přitom se sama chovala jako neprofesionálka. V životě už s ní nechce spolupracovat a určitě to bude mít ještě nějakou dohru,“ prozradil nám naštvaný člověk ze zákulisí.

A to, že je fotograf opravdu naštvaný, ukazuje i fakt, že i když je jindy dost sdílný a rád dává rozhovory, tak po tomto fiasku s Kopřivovou se rozhodl stáhnout do ústraní a nechce už o tom ani slyšet. Příště si rozmyslí, koho bude na charitu vůbec zvát.

Související články

Další články