Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fotografka prozradila: 5 způsobů, jak se uměle vylepšují andílci z Victoria's Se­cret!

Jaká je asi skutečnost?
Zdroj: instagram
+ Dalších 9 fotografií
Andílci předvádějící luxusní spodní prádlo patří k nejlépe placeným modelkám a jejich jména znají všichni, kdo se aspoň trochu zajímají o módu. Miranda Kerr, Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Bella Hadid... Jenomže co je realita a co klam, na který lákají prodejci? Fotografka, která se společností dlouhodobě pracuje, odhalila všechny triky a pod rouškou anonymity je prozradila.

Tajemná fotografka si nechává v článku říkat Sarah a promluvila pro server Refinery29. Tak co se s andílky na place děje?

1. Vlasy

„Všechny modelky mají prodloužené vlasy. Nikdy jsem neviděla dívku s dlouhými vlasy, která by neměla umělé příčesky. A ty, co je mají kratší, si je zase nechávají zahušťovat,“ prozradila Sarah. Takže až uvidíte krásku se lví hřívou, nemějte mindráky. Je to jenom dobrá práce kadeřníka, nikoliv přírody.

2. Malá prsa

„Všechny mají malé jedničky,“ říká fotografka. Výsledný efekt na fotkách je doladěn pomocí Photoshopu, který je zvětší, udělá symetrická a zajistí bujný dekolt. Ploché dámy by sexy spodní prádlo neprodaly.

3. Kuřecí kotlety

Tak se říká silikonovým vycpávkách, které si před focením narvou modelky do výstřihu. Nepomáhá jim jenom Photoshop, ale tyhle speciální kotlety, které vysunou prsa krásně nahoru a vyplní podprsenku. Pak to vypadá, že mají modelky velká prsa, i když všechnu parádu dělá push-up efekt.

4. Pod plavky podprsenku

Také vás zajímá, jak můžou mít modelky pevné poprsí, i když zrovna pózují v bikinách bez kostic? Jak můžou obyčejné trojúhelníčky látky udělat hezčí dekolt? Sarah říká, že modelkám se pod plavky dá miniaturní push-up podprsenka bez ramínek, která prsa přizvedne. „Jinak by prsa kvůli gravitaci nikdy tak dobře nevypadala,“ říká.

5. Proč to nejde jinak?

Proč tedy společnost ukazuje nerealistické obrazy žen? „Jednou najali vysportované modelky. Měly ploché břicho, širší stehna, boky a větší svalnatý zadek. Samozřejmě i větší přírodní prsa. Jenže z kolekce se skoro nic neprodalo, takže příště sáhli zase k hubeným modelkám,“ říká Sarah zklamaně.

Související články

Další články