Kaylee Olsson je dvacetiletá kadeřnice z amerického státu Iowa a nejdřív si chtěla vyslechnout, jak dívka k tak zničeným vlasům přišla. Mladá studentka, jejíž totožnost nechtěla kadeřnice prozradit, se jí svěřila, že ji dlouhé týdny trápily deprese.

Kvůli nim nemohla celé týdny ani pořádně vstát z postele a stíhala tak jenom základní funkce, které její tělo vyžadovalo. Došla si na záchod a trochu jedla. Ale vlasy bylo to poslední, o co se starala.

Když se konečně odhodlala vstát, bylo už pozdě. Vlasy byly tak zacuchané, že s nimi nemohla nic dělat. Kadeřnice ale nechtěla dívce oholit hlavu, aby se jí nesmáli ještě ve škole, kam brzy nastoupí. A tak 13 hodin pečlivě všechno rozmotávala a upravovala.

Výsledek je skvělý a vy se na něj můžete podívat v galerii. Díky zveřejnění se začalo více diskutovat o depresích a o tom, do jakého stavu dokážou člověka dostat. Lidé v diskuzích také nechápali, co celé ty týdny dělali dívčini rodiče a proč při tak vážném stavu nevyhledali pro dceru odbornou pomoc.