Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Expartner Aleny Šeredové Gigi Buffon je potřetí otcem: Syna mu porodila nová láska!

Milenka, která svedla manžela Aleny Šeredové, má momentálně všechno, co
chtěla. Partnera a miminko.
Zdroj: profimedia.cz
Tak se zdá, že je Gigi konečně znovu šťastný. Návrat k Aleně Šeredové se jistě už konat nebude. Krásnou českou modelku definitivně vymazal ze svého života a těší se z nové lásky. Ta mu teď porodila třetího syna. Milenku a miminko si dnes hrdě odvezl z porodnice.

Alena Šeredová (37) a Gigi Buffon už si dali definitivní sbohem. Na papíře sice ještě tvoří manželský pár, ve skutečnosti nikoli. Oba jsou momentálně spokojení po boku nových partnerů. Buffon má ale důvod slavit!

Jeho krásná milenka a televizní moderátorka Ilaria D'Amico (42) mu povila syna Leopolda Mattiu. Gigi je již potřetí otcem a opět má syna. Jak se zdá, pár je velmi zamilovaný, a tak se dost možná dočkáme ještě několika potomků.

Paradoxem je, že před nedávnem otěhotněla sama Alena Šeredová. Dítě čeká se svým multimilionářem a dědicem Fiatu. Alessandr Nasih je rozhodně lepší partie než nějaký fotbalista Gigi Buffon.

Porod proběhl bez komplikací, a tak byli synáček s novopečenou maminkou propuštěni z nemocnice už dnes. Miminko bylo v bílé dece, spinkalo ve slaměném košíku.

Zdá se, že rok 2016 bude opravdu plodný. Celebrity i tento rok porodí několik potomků. Mezi nimi také vévodkyně Kate. Ta by v tomto roce měla přivést na svět už třetí princátko a následníka trůnu.

Související články

Další články