Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Královský pár je mimořádně plodný: Vévodkyně Kate je těhotná!

Zdroj: Profimedia.cz
Kate a William dokazují, že jsou oba v plné síle a plodní. Krátce po narození princezny Charlotte očekává vévodkyně další princátko.

Tuto informaci přinesla americká média. Zatím ale není nic oficiálně potvrzeno. Královský pár Kate a William stále zarytě mlčí. Na každém šprochu, pravdy trochu. Porodí Kate již třetího možného následníka trůnu?

O údajném těhotenství krásné vévodkyně se teď horlivě debatuje po celém světě. S tajemstvím se svěřil blízký zdroj královské rodiny. Ten to také potvrdil magazínu Life&Style.

Kate a William se již několikrát nechali slyšet, že touží po velké rodině. Vévodkyně, která včera oslavila své 34. narozeniny, je podle zdroje ve druhém měsíci těhotenství.

Oba ale určitě nečekali, že budou mít takový úspěch chvíli po narození princezničky Charlotte. William je opravdu velmi produktivní muž. Charlotte je teprve osm měsíců a možná se dočká dalšího sourozence. Bude to kluk, nebo holčička?

Královský pár měl radostnou novinu sdělit celé rodině o Vánocích. Kdy to oficiálně potvrdí i nedočkavému lidu, se zatím neví.

Související články

Další články