Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Agáta Hanychová: Po truhláři zanevřela na muže. Velká galerie jejích milenců

Agáta Hanychová
Zdroj: Showpix
+ Dalších 8 fotografií
POSUN
Influencerka Agáta Hanychová (35) před pár týdny opět skončila sama, když se rozešla s truhlářem Adamem (32). A to s ním už přitom vymýšlela společné projekty. Jaká je její vztahová budoucnost a jak zvládá rozchod, který ze začátku snášela jen velmi těžce? Podívejte se také do fotogalerie na fotky s muži, s nimiž oficiálně randila.

Agáta Hanychová byla nešťastná

„Agáta to nevydýchává. Adam ji strašně zklamal. Původně ji fascinoval, protože byl galantní. Byl to prý první opravdový chlap, kterého kdy poznala, ale dovolil si k ní to, co si k ní zatím ještě nikdo nedovolil,“ řekla nám před několika dny důvěryhodná kamarádka Agáty Hanychové (35).

„Teď říkala i něco o neuvěřitelné hlouposti a absenci mozku,“ dodala. Jestli to bylo vyřčeno v souvislosti s Adamem Raiterem, to už nevysvětlila.

Předsvatební rozhovor s Agátou Hanychovou.

Vztahy Agáty Hanychové

Mirek Dopita

S bývalým americkým fotbalistou se poznala v roce 2010. V roce 2011 se jim narodil syn Kryšpín. O rok později ale padla podezření z nevěry a dvojice se rozešla. Mirek pak léta žil v zahraničí, vrátil se teprve nedávno.

Jakub Prachař

20. 4. 2013 se vdala za celoživotního kamaráda, herce Jakuba Prachaře, 13. 9. 2017 se jim narodila dcera Mia. Manželství bylo oficiálně rozvedeno 18. 9. 2020.

Krátké románky po rozvodu

 • Makléř Zdeněk Turek (říjen 2019 – únor 2020)
 • Kameraman a fotograf Marek Niessner (únor – květen 2020)
 • Producent Tomáš Sobola (srpen – listopad 2020)
 • Truhlář Adam Raiter (prosinec 2020 – březen 2021)
 • Podnikatel Jan Loskot (březen - červenec 2021)
 • Podnikatel Jiří Heller (několik měsíců, cca srpen - říjen 2021)
 • Lékař Andrej Nikov (podzim 2021 - květen 2022)
Třetí dítě a další rozchod
 • Jaromír Soukup /(duben/květen 2022 - září 2023), důvodem mělo být dusno a psychický teror, který měl podnikatel údajně vyvolávat kvůli potížím ve svém podnikání.
  Agáta se v dubnu 2023 stala potřetí maminkou, porodila dceru Rozárku.

Druhá svatba

 • Krátce po rozchodu se Soukupem padá znovu do náruče Mirka Dopity, toho si bere za druhého manžela v Roztokách u Prahy v pátek 29. 12. 2023.
Více o tématu

Čas zhojí všechny rány, i ty, které způsobily vztahy jen na několik měsíců. Dnes je tedy Hanychová podle našich zpráv z nejhoršího venku.

Veronika Žilková zachraňuje

„Agáta už truhláře skoro vůbec neřeší. Rozešla se, zabolelo to, ale už se z toho dostala a soustředí se na budoucnost,“ tvrdí její přítelkyně nyní.

Zásluhu na zlepšení situace má bezpochyby Veronika Žilková, paní velvyslancová a matka Agáty.

„Navenek se Agáta snaží být tvrdá a nedávat nic najevo. Hodně ji ale psychicky nad vodou držela máma. Někdy se nemusí shodnout, ale obě jsou fixované na rodinu, takže nakonec, v dobách krize se strašně semknou a do toho svého vnitřního kruhu nikoho cizího nepustí,“ tvrdí blízká kamarádka exmodelky.

Probuzení

Řada lidí si pomalu začíná sázet na to, kdy se objeví další přítel na pár měsíců. Jenže to prý nyní nehrozí.

„Co vím, tak zkušenost s tím posledním byla taková, že nikdo další teď hodně dlouho nebude. Bylo to velké procitnutí a vyškolení,“ dodala dobrá duše z okolí influencerky.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy