Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tři měsíce a dost: Agáta se vystavila v bílých kalhotkách a promluvila o svých rozchodech

Tři měsíce a dost: Agáta se vystavila v bílých kalhotkách a promluvila o svých rozchodech
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
+ Dalších 10 fotografií
Nově singl
Agáta Hanychová (35) si svého znovunabytého singl života užívá víc než kdy předtím! Pustit do svého života dalšího chlapa rozhodně neplánuje, říká. Sama ale uznává, že na partnery zrovna štěstí nemá. Nyní se o svých rozchodech rozhodla veřejně pohovořit.

S Adamem to neklapalo

Agáta Hanychová je po rozchodu se svým sexy truhlářem Adamem Raiterem opět sama. "Ano, je to tak, rozešli jsme se," potvrdila redakci eXtra.cz dlouhonohá kráska. Vztah trval jenom tři měsíce a Agáta je teď už zase volná. Hojně toho využívá na svém instagramovém účtu, kde se ukázala ve spodním prádle.

Na žhavé fotce pózuje jenom v bílých kalhotkách a fanouškům se chlubí i svým vražedným dekoltem. Jenže loví vůbec nového pana Božského? "Fakt bych teď chtěla zkusit být sama. Rok jsem byla sama po rozchodu s Jakubem, vytrpěla jsem si to sama. Dokážu být sama se sebou. I teď je mi fajn, když jsem s dětmi," řekla Agáta super.cz. Svůj rozchod by ale v médiích nerada podrobně rozmazávala. "S Adamem to prostě neklapalo, tečka," uvedla v rozhovoru.

Strejdo mu děti neříkaly

Jenže ani pro tak samostatnou ženu, jako je Agáta, není být sama žádný med. Kráska přiznala, že i ona občas samotě podlehne, a zvláště pak poslední rok byl na její psychiku těžký. Agátiny děti, Mia a Kryšpín, ale rozchod zvládají. Sourozenci nejspíš totiž ani netušili, že spolu ti dva dospělí vůbec randí. "Rozhodně mu neříkali strejdo," uvedla dál Agáta v rozhovoru. Obě děti jsou prý zvyklé pohybovat se mezi velkým množstvím lidí a Adama berou spíše jako kamaráda. Agáta si totiž dávala pozor na to, aby je třeba ani neviděli, jak se spolu líbají.

Agáta nemá na chlapy zrovna štěstí. A sama to přiznává, dokonce už se nad tím i sama zamýšlela. Kromě Adama se jí rozpadlo v poslední době hned několik vztahů najednou. Agáta dala své sbohem nejen jemu a svému bývalému manželovi Jakubu Prachařovi (37). Poslední polibek na rozloučenou dostali také režisér Tomáš Sobol, realitní makléř Zdeněk Turek a umělec Marek Niessner.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy