Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Moderátorka Gábina Lašková ukázala dům snů: Pro tři chlapy v chalupě vytvořila dokonalý ráj

Moderátorka Gábina Lašková ukázala dům snů: Pro tři chlapy v chalupě vytvořila dokonalý ráj
Zdroj: Se souhlasem Gabriely Laškové
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Jedna z nejpůvabnějších moderátorek Česka a bývalá Miss Gabriela Lašková (31) se vrátila po porodu zpátky na televizní obrazovky Primy a na svých sociálních sítích poodkryla své soukromí a fanouškům ukázala, jak bydlí. Bývalá modelka vykouzlila doslova útulný ráj pro své tři muže. Jak vypadá její dům snů?

Loni v září moderátorka a bývalá Miss Gabriela Lašková porodila druhého chlapečka, který dostal kouzelné jméno Vincent. Doma na maminku a malého Vincenta čekal novopečený dvojnásobný tatínek Filip a starší bráška Beník.

Přestože je Gábina dvojnásobnou maminkou a doma má dva rarášky, už zase maká na plné obrátky. Půvabná Gabriela se vrátila na začátku dubna do Hlavních zpráv na Primě a usedla vedle nového kolegy Marka Kafky.

"Přiznám se, že se na premiéru opravdu těším. Pro mě je po těch několika měsících strašně příjemné mít na sobě něco jiného než tepláky, které pasují k teplákům mých synů," nechala se slyšet Gabriela o svém velkolepém návratu.

Dům snů pro tři chlapy v chalupě

Gábina je velmi aktivní na sociálních sítích a lidé ji doslova milují. Proto udělala výjimku a svým fanouškům ukázala dům snů, ze kterého se ovšem bude i s celou rodinou stěhovat do nového domečku.

"S každou další zdí namalovanou na bílo mi dochází, že už tu brzy nebudeme doma. Jak já to tu milovala, vždyť jsme tady bydleli skoro pět let. Dětský pokoj jsem regulérně obrečela. Seděla jsem na zemi a malovala hory na bílo. Pamatuju si, když jsem tam stejně seděla skoro před čtyřmi lety, ale s břichem, a říkala si, jestli se mu jednou budou líbit. Líbily a slíbila jsem mu podobné do domečku. Je to doják! Pamatuju si tu všechna Benova poprvé... no, budu na to s láskou vzpomínat. A doufám, že stejně krásné roky tu prožije další rodina. Takže hurá stěhování a snad už brzy v domečku," vzkázala Gábina.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy