Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Změřili jsme cestu za svobodou MAMBY ZELENÉ: Jedovatý had se dostal dále, než byste mysleli!

+ Další 4 fotografie
Minulé pondělí v pražských Hlubočepech uštkla mamba zelená svou majitelku, která ji chovala nelegálně ve velmi nevyhovujících podmínkách. Jedovatý had se krátce poté dal na útěk a vystrašil tak mnoho lidí z okolních domů. I přestože experti neustále opakovali, že nemůže být daleko, had se nakonec našel více než dvě stě metrů od místa "útěku". Reportéři eXtra.cz pro vás nyní zmapovali poslední cestu mamby zelené. Je k neuvěření, kam se vystrašený had až dostal!

Původně experti říkali, že mamba zelená, která se odplazila z domu v pražských Hlubočepech, je už po smrti nebo se někde nedaleko ukrývá.

Opak byl ale pravdou. Had byl totiž nalezen v zahrádkářské osadě, která leží odhadem čtvrt kilometru od domu, kde mambu chovala dosud neznámá žena, která je mimochodem stále v nemocnici ve vážném stavu

Reportéři eXtra.cz se rozhodli, že celou cestu mamby zelené zmapují a pomocí krokoměru změří, jakou vzdálenost přesně had "uplazil", než byl nalezen a odchycen.

Podívejte se na unikátní video, díky kterému budete mít představu, čím vším si nejsledovanější had České republiky během své cesty za svobodou musel projít.

Související články

Další články