Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Timo Tolkki: S Dominikou jsme v pohodě, s Claudií jsem spal, peníze Gotta chci

+ Dalších 14 fotografií
Exkluzivně
Mimořádnou tiskovou konferencí, kterou Dominika Gottová (46) svolala v pondělí, vztah s manželem nekončí. Finský kytarista Timo Tolkki (53) sice stále hrozí žalobou, ale s nejstarší dcerou Karla Gotta (†80) se přes noc usmířil a má s ní velké plány. „Volali jsme si a jsme zase kamarádi,“ radoval se. Jak kromě jiného exkluzivně prozradil eXtra.cz, co nejdřív jí hodlá dát dobře placenou práci. Také chce zabojovat o dědictví po Mistrovi. Tima jsme navštívili a řekl nám úplně všechno.

Rozvod Dominiky Gottové s finským démonem Timem Tolkkim se vleče už tři měsíce. Mohlo se zdát, že pondělní tisková konference v parku u pražské magistrály byla Dominičiným definitivním verdiktem nad maniodepresivním manželem. Jenomže přes noc se zase všechno změnilo. Vysmátý Tolkki to prozradil reportérům eXtra.cz, když ho navštívili v jeho hotelovém pokoji. Gottová ho zase vzala na milost, jsou stále kamarádi!

Timo, vaše žena Dominika včera prohlásila, že lžete a už s vámi nechce nic mít. Co teď budete dělat? Už jste zmiňoval žalobu o polovinu dědictví po Karlu Gottovi...

"Ona to dědictví vlastně ani nechce. Včera mi volala nějaká právnička, ale nechtěla mi říct, co vůbec potřebuje. Dominika si každopádně trvá na tom, že ji dědictví už nezajímá. A to je špatně, protože jde o hodně peněz. A k tomu, že mě zavrhla, řeknu jediné. Ráno jsme si volali a jsou z nás zase kamarádi."

Potkáte se před tím, než odletíte na Kostariku?

"Chtěl bych, ale nevím, jestli nám to časově vyjde. Dominika bude v práci, já budu muset být s předstihem na letišti..."

Jak teď bude vypadat váš vztah?

"Navzájem si pomáháme. Kdykoliv chceme, tak se potkáme. Řekl bych, že Dominika je moje nejlepší kamarádka. Nebo aspoň jedna z nejlepších. Známe se vážně dobře a nemusíme spolu ani mluvit, prostě se na sebe podíváme a víme, co si ten druhý myslí. Já pro ni chci jen to nejlepší. Až se usadím nadobro v Praze a rozjedu byznys, zaměstnám ji a budu jí platit aspoň 40 tisíc, aby se měla lépe a nemusela nic dělat."

Žaloba o tantiémy

A jak to bude s tou žalobou?

"Asi se na to vykašlu, ale stejně se radši setkám s právníkem. Chci zjistit, jak je to s tantiémy, jde o obrovské množství peněz. Karel vždycky mluvil o pouťových penězích, pro něj to byl milion, pro mě je to třeba deset tisíc. Takže na to se určitě zaměřím. Musím to aspoň zkusit."

label alt

Životní cesta Dominiky

Dominika Gottová se narodila v 25. června 1973 tanečnici Antonii Zacpalové. Teprve v 9 letech se dozvěděla, že jejím tatínkem je Karel Gott. Vystudovala hotelovku i jazykovku, dokáže mluvit sedmi jazyky. V roce 2002 se zakoukala do finského hudebníka Tima Tolkkiho. Odešla za ním do Finska. První vztahovou bouři prožili před pěti lety, na sklonku minulého roku se manželství zhroutilo pravděpodobně definitivně. Manžel Dominiky je závislý na alkoholu a byl jí nevěrný, takže se s ním Gottova dcera chce nechat rozvést.

Více o tématu

Rozvod Dominika skloňuje od konce listopadu, kdy od vás utekla a vrátila se z Helsinek do Prahy. Co bylo tou poslední kapkou?

"Asi naše špatná finanční situace. Měli jsme příkaz k vystěhování, který zařídila firma, jež vlastní náš dům. Vyhodit nás měli 2. prosince, takže Dominika radši odjela do Česka. Z domu si vzala hodně věcí, ale neřešil jsem to."

Takže odchod zvažovala delší dobu...

"Ano. Ještě v létě jsme ale byli v pohodě. Nejlépe jsme na tom byli během červencové návštěvy Karla Gotta. Strávili jsme v Praze krásné tři dny."

Jak jste se cítil ve chvíli, kdy vám Dominika řekla, že vás už nemiluje a manželství je u konce?

"Ale ona nikdy neřekla, že mě nemiluje! Myslím, že jsme manželé už dvacet let. Teď jsme ale jako na horské dráze. Stalo se toho opravdu hodně."

Jak je tedy možné, že vás nechala ve Finsku a utekla?

"K rozhodnutí přestěhovat se do Prahy jsme dospěli společně. Oba jsme si mysleli, že je to nejlepší varianta. Je pravdou, že o mém příjezdu do toho města osud rozhodl trošku jinak. Ale shodli jsme se na tom. I proto, že tady má Dominika práci. Nikdy se jí ve Finsku nelíbilo. Nebylo proto o čem přemýšlet."

Pravý důvod rozvodu

Z vašich slov se může zdát, že bylo všechno zalité sluncem. Ale vždyť se rozvádíte!

"No, samozřejmě, že to bylo příšerné. Ale můžu zopakovat, že do Prahy jsme chtěli odjet oba dva."

Proč tedy trvá na rozvodu, když věděla, že za ní přijedete?

"Prostě kvůli těm penězům. Není v tom nic citového, jde o finance. Já mám ve Finsku skoro dvoumilionový dluh. A podle tamního práva, pokud nemáte předmanželskou smlouvu, úplně všechno se dělí na poloviny. Dominika je tak zodpovědná za polovinu mých dluhů. A když se jí to povede a rozvod proběhne hladce, nebude to muset platit. To je ten důvod, proč se se mnou rozvádí!"

Vy ale také nejste žádný svatoušek. Podvedl jste ji pod vlastní střechou, když byla doma...

"To je pravda, spal jsem z Claudií z Mexika. Dominika se tehdy vzbudila a nesla mi do obýváku polštář, aby se mi pohodlněji spalo. A viděla mě tam s ní. Byla to šíleně trapná situace, protože Dominika je úžasná žena. Ale na druhou stranu mi sama řekla, že můžu mít sex s jinými ženami. Dala mi svolení."

Podepíšete rozvodové papíry?

"To ukáže čas..."

Sledujte v příštích dnech eXtra.cz. Gottové manžel ještě neřekl poslední slovo!

Související články

Další články