Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dominika Gottová řekla pravdu o rozvodu: Manžel se jí přišel do parku vysmát

+ Dalších 11 fotografií
velká zpověď
Dominika Gottová (46) bouchla do stolu a svolala do parku mimořádnou tiskovou konferenci! Nejstarší dcera zesnulého Karla Gotta (†80) už nedokázala pouze přihlížet výmyslům svého manžela. Maniodepresivní Timo Tolkki (53), který se pere s problémy s alkoholem, o její srdce definitivně přišel!

A dost, Timo, už žádné lži! Dominika Gottová to v pondělí řekla jasně: rozvod bude a už se mnou nepočítej!

Nejstarší dcera zesnulého Mistra svolala do jednoho z pražských parků tiskovou konferenci. "Činím tak z vlastního rozhodnutí," ubezpečila. "Díky přátelům jsem zahájila nový život, našla si práci a snažím se postavit na vlastní nohy," řekla roztřepaným hlasem.

"Zdůrazňuji, že z mé strany trvám na rozvodu s ním a již celou situaci řeším s finskou ambasádou tady v Praze. Neplánuji zde s manželem bydlet, ani s ním žít. Chci si žít vlastní, nový život," dupla si Dominika s tím, že mu navrhla, aby zůstali přáteli. "Máme spoustu společných zájmů," zdůvodnila svou velkorysou nabídku.

Výsměch od manžela

Také pro jistotu popřela, že by z nedávných schůzek s Tolkkim mohlo vzejít usmíření. "Bylo to čistě kamarádské a není pravda, že obnovujeme náš vztah, jak manžel v některých médiích tvrdí. Je to strašná lež," pokračovala Gottová.

V tu chvíli se vedle Dominiky její manžel nečekaně zjevil. Timo byl očividně v dobrém rozmaru, úsměv měl od ucha k uchu. Skoro jako by se Gottové do obličeje vysmál!

Po drsné zpovědi o rozvodu poslala Dominika vzkaz na Bertramku. Dala vědět vdově Ivaně Gottové (44), že jí pomůže s uctěním odkazu milovaného tatínka.

Chci být u toho, Ivano!

„Každý se může dostat do nepříjemných situací. S pomocí mého tatínka jsem je řešila a nyní je řeším s pomocí mých přátel. Jsem připravena nést spolu s dalšími členy rodiny krásný odkaz, který zde můj otec zanechal. Jsem připravena se také účastnit vzpomínkových akcí na mého tátu. Stejně tak se ráda zapojím do projektů spojených s jeho jménem, budou-li jejich pořadatelé chtít. Uvědomuji si, že nesu otcovu tvář a jeho geny a uvědomuji si, jak je na mne ze strany veřejnosti nahlíženo. Děkuji ještě jednou všem přátelům, kolegům a zaměstnavatelům za podporu,“ uzavřela dojatá Dominika.

Těžko říct, zda se ale u macechy setká s úspěchem. O jejích smělých plánech totiž na Bertramce ještě hodinu před konferenci neměli ani tušení!

"O aktivitách Dominiky nemá paní Gottová žádné informace," řekla eXtra.cz mluvčí rodiny Aneta Stolzová.

Rozvod: Dominika Gottová a Timo Tolkki

Související články

Další články