Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Stylové bydlení Simona Cowella: Nejpřísnější porotce Talentu si v Malibu žije jako král

Stylové bydlení Simona Cowella: Nejpřísnější porotce Talentu si v Malibu žije jako král
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Simon Cowell (60) vlastní hned několik nemovitostí, a proto se rozhodl se jedné zbavit. Konkrétně prodává dům v Beverly Hills, aby si mohl více času užívat v luxusní vile v Malibu. Tam si může vychutnávat volné chvíle nejen v překrásném interiéru, ale i u venkovního bazénu či u oceánu, který je od domu co by kamenem dohodil.

Nejznámější a nejpřísnější porotce talentových soutěží Simon Cowell je majitelem hned několika luxusních nemovitostí. Jednu vlastní ve Wimbledonu, další v New York City, třetí pak na Holland Park v Londýně a jednu v Malibu. Nyní se zbavuje krásného domu v Beverly Hills, aby mohl více času trávit právě v přímořské rezidenci.

Porotcování Simonovi vydělává slušné peníze a cestování mu není cizí, proto si pořídil domů hned několik. Společně se svou ženou a synem pak jezdí tam, kam mu pracovní povinnosti jet nařídí či podle toho, kde chce trávit volný čas.

Vila v Malibu je jednou z Cowellových nejkrásnějších nemovitostí. Nábytek uvnitř je laděn do bílé barvy a Simon se s rodinou může kochat krásným výhledem přímo na oceán. Ten je od domu vzdálený jen pár metrů a kdyby tak rodinku omrzel bazén, může se osvěžit právě v něm.

Simon Cowell v Malibu

Stejně jako všechny domy Simona Cowella, i vila v Malibu má obrovskou garáž s místem pro celkem 8 vozů. Navíc je okolo ní jen málo dalších domů, a proto bude mít porotce talentových soutěží jistotu, že během pobytu nebude nikdo narušovat jeho soukromí. Na to, v jak krásném domě si nyní užívá volného času, se podívejte do galerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy