Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vysněný dům Mahuleny Bočanové: Obří otevřený prostor a postel uprostřed obýváku

Vysněný dům Mahuleny Bočanové: Obří otevřený prostor a postel uprostřed obýváku
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
bydlení
Mahulena Bočanová (53) si postavila vysněný dům v Buštěhradu za Prahou. Na cenu rozhodně nehleděla, na neskromné sídlo se použily prvotřídní materiály. Na 250 metrech čtverečních je všechno, co herečka a moderátorka se svou dcerou Márinkou (18) potřebuje.

Mahulena Bočanová žije v Buštěhradu nedaleko Prahy osm let, dům si nechala postavit a zařídit přesně podle svých představ. Nároky neměla herečka nízké, záleželo jí především na tom, aby se ve velkém stavení u rybníka cítila dobře její dcera Márinka

„Bylo pro mě od prvopočátku bytostně důležité, aby moje dcera nebyla podrobena změnám, nedělaly jí vzhledem k její diagnóze dobře. Věděla jsem, že když nezůstaneme bydlet doma, tak jí musím postavit zase dům se zahradou a na vesnici a blízko místa, kde se narodila,“ prozradila Bočanová deníku Aha!

Vše v jednom

Dům o rozloze 250 metrů čtverečních je ztělesněním všeho, co si kdy Mahulena přála. Spodní patro tvoří obrovský otevřený prostor. Obývák, ložnice i kuchyň nejsou ničím odděleny. "Když přijde návštěva, všichni stejně skončí usazení v kuchyni," vysvětila v pořadu Můžu dál? na TV Barrandov.

U televize nechybí krb, venku zase pohodlné posezení pod slunečníkem. Mahulena si cenovku krásného domu nechává pro sebe, jisté však je, že za levno rozhodně nevyrostl.

V galerii se podívejte, jak to u Mahuleny Bočanové vypadá.

Související články

Další články