Daro, teď už je fakt konec! Rytmus za 6,5 milionu zpřetrhal poslední pouto s bývalkou
Rytmus (42) dává už přes rok jasně najevo, že s Darou Rolins (46) už nechce mít nic společného. Nikdy a nikde. Přestože spolu prožili dlouhých sedm let, srdce slovenského rappera už dlouho tluče jen pro Jasminu Alagič (29) a jejich nenarozeného syna.
Stále je však spojoval luxusní bungalov na okraji Piešťan. Tedy až do 23. května, kdy se Rytmusovi konečně podařilo vilku prodat. V jeho někdejším království teď budou bydlet přibližně padesátiletí manželé.
Na první pohled nezajímavý dům, který ale skýtá přepychové vybavení, koupil Rytmus v roce 2008. Stála ho okolo čtyř milionů korun. Krátce v ní žil s tehdejší přítelkyní Andy Práznovskou, potom si tam nastěhoval Daru. S tou si pak postavili obří vilu v Tluchoměřicích u Prahy, za níž už od zpěvačky dostal přesnou půlku - 10 milionů.
Za piešťanský bungalov inkasoval zhruba 6,5 milionu, takže na prodeji ještě trhnul přes 3 miliony. Rytmus je zkrátka obchodník. Teď má Daru definitivně pryč ze života a už se může jenom těšit, až se s Jasminou stanou rodiči!
Trnitá cesta Kristiny Kloubkové: Nesplněné sny, vztah s kolegou či život před kamerou
Související články

Hnízdečko lásky Nedvěda a Dary roste jako z vody. Na Divoké Šárce se buduje luxusní vila

Vdova po Mekym Žbirkovi se konečně dočkala zásnub. V rodině propukla obrovská radost

Karlos Vémola ulovil další silikonovou krásku: Nová láska jako by z oka vypadla Lele

Gregorová po dlouhé době vyvedla o 32 let mladšího partnera. Vedle Koptíka jen zářila




























































