Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Daro, teď už je fakt konec! Rytmus za 6,5 milionu zpřetrhal poslední pouto s bývalkou

Zdroj: Instagram
+ Dalších 144 fotografií
Zazvonil zvonec a...
Když se po sedmi letech Dara Rolins (46) a Rytmus (42) rozešli, pakoval se z vily za Prahou slovenský rapper. Od zpěvačky dostal za půlku domu zhruba 10 milionů. Po letech se budoucí tatínek zbavil i dalšího břemene, jež mu stále připomínalo společnou minulost s Daru. A v peněžence mu přistálo 6,5 milionu korun!

Rytmus (42) dává už přes rok jasně najevo, že s Darou Rolins (46) už nechce mít nic společného. Nikdy a nikde. Přestože spolu prožili dlouhých sedm let, srdce slovenského rappera už dlouho tluče jen pro Jasminu Alagič (29) a jejich nenarozeného syna.

Stále je však spojoval luxusní bungalov na okraji Piešťan. Tedy až do 23. května, kdy se Rytmusovi konečně podařilo vilku prodat. V jeho někdejším království teď budou bydlet přibližně padesátiletí manželé.

Na první pohled nezajímavý dům, který ale skýtá přepychové vybavení, koupil Rytmus v roce 2008. Stála ho okolo čtyř milionů korun. Krátce v ní žil s tehdejší přítelkyní Andy Práznovskou, potom si tam nastěhoval Daru. S tou si pak postavili obří vilu v Tluchoměřicích u Prahy, za níž už od zpěvačky dostal přesnou půlku - 10 milionů.

Za piešťanský bungalov inkasoval zhruba 6,5 milionu, takže na prodeji ještě trhnul přes 3 miliony. Rytmus je zkrátka obchodník. Teď má Daru definitivně pryč ze života a už se může jenom těšit, až se s Jasminou stanou rodiči!

Související články

Další články