Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Poslední slova zpěvačky (†46) The Cranberries před smrtí: Co vzkázala?

Příčina smrti zpěvačky zůstává neznámá.
+ Další 2 fotografie
Náhlá smrt Dolores O'Riordan (†46), hlavní zpěvačky populární skupiny 90. let The Cranberries, všechny šokovala. Truchlí zejména maminka a děti, ale smutek drží i kolegové z hudební branže. Šéf její nahrávací společnosti prozradil, co mu Dolores svěřila jen pár hodin před skonem v hotelovém pokoji.

Dolores O'Riordan nebyla jen hudebním idolem 90. let, ale i milující maminkou. Zanechala po sobě tři děti, Taylora Baxtera (20), Molly Leight (16) a Dakotu Rain (12). Byla matkou i nevlastnímu synovi Donnymu. V slzách jsou i lidé z hudebního průmyslu, šéf zpěvaččina nahrávacího studia svěřil, co mu Dolores pár hodin před smrtí řekla.

„Dolores mi nechala zvukovou zprávu, jen pár minut po půlnoci mi řekla, že se jí strašně líbí cover jejího hitu Zombie od Bad Wolves, na kterém se měla podílet. Těšila se, až se potkáme ve studiu a nahrajeme vokály,“ prozradil Dan Waite, ředitel nahrávací společnosti Eleven Seven Music, serveru DailyMail.co.uk.

„Zněla, že je plná života, vtipkovala a nemohla se dočkat, až se potkáme. Zpráva o její smrti je zničující, myslím hlavně na její děti, maminku a exmanžela Dona,“ dodal.

Dolores v roce 2015 diagnosti­kovali maniodepresivní psychózu. Mluvilo se rovněž o potížích s příjmem potravy, alkoholismu a traumatech z dětství, kdy měla být údajně zneužívána. Příčina smrti zůstává neznámou, našli ji mrtvou v hotelovém pokoji. O souvislosti s psychickou poruchou se zatím jen spekuluje.

Mohlo by vás zajímat

Další články