Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hrozný osud dětí zpěvačky (†46) The Cranberries: Už se musely vyrovnat s dvěma krutými ranami, teď přišla třetí

Dolores O'Riordan, hlavní zpěvačka populární skupiny 90. let The Cranberries, dnes náhle zemřela. Podle všeho byla její smrt náhlá, ale další podrobnosti zatím nejsou známé. Nechala po sobě tři děti, které si jen nedávno prošly rozvodem rodičů.

Dolores O'Riordan (46) náhle odešla a zůstaly po ní 3 děti, Taylor Baxter (20), Molly Leight (16) a Dakota Rain (12). Byla matkou i nevlastnímu synovi Donnymu, který byl z předchozího manželství exmanžela Dona Burtona (55).

O'Riordan se s Donem Burtonem setkala v 90. letech. Byl to úspěšný manažer skupiny Duran Duran, páru se narodilo první dítě, syn Taylor, 27. listopadu 1997. Předtím, než se ale syn narodil, trpěla zpěvačka těžkými depresemi, těhotenství jí však dopomohlo se z toho dostat.

Několik let žila rodina na rozlehlé farmě v Kilmallock v Irsku. Když děti povyrostly, rodina se přestěhovala do Kanady. V roce 2014 se ale O'Riordan a Burton rozvedli, po dvaceti letech, informaci prozradila matka zpěvačky Eileen O'Riordan. Také promluvila o špatném psychickém stavu zpěvačky, která rozvod nesla těžce.

Tato událost také zasáhla jejich děti, které byly zrovna v kritickém pubertálním věku. Po čtyřech letech od rozvodu rodičů je dnes postihlo další neštěstí, a to smrt matky Dolores O'Riordan. Příčina úmrtí zatím není známa. Zpěvačce byla však už dříve diagnostikována bipolární porucha, i s tím se děti musely vyrovnat.

„Nekrásnější chvíle v mém životě byly roky strávené doma s rodinou,“ řekla zpěvačka pro Irish News v květnu 2017. „Miluji být matkou, moje děti mě nevidí jako slavnou osobu, jsem prostě jejích máma,“ dodala zpěvačka.

Související články

Další články