Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nostalgická galerie: Některé hvězdy 80. a 90. let se změnily k nepoznání

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 23 fotografií
proměny
Jen málokdo si nepamatuje na zlaté televizní časy, kdy diváci mohli na obrazovkách vídat seriály, na které většinou dnes už jen nostalgicky vzpomínají. Sitcomy jako Krok za krokem či Chůva k pohledání jsou u českého obecenstva dodnes velmi oblíbené. Jak se ale změnily hvězdy, které v těchto a mnoha dalších hitech zářily?

Osmdesátá a devadesátá léta se dají považovat za dobu, kdy televize vysílaly skutečně zábavné, i když občas zároveň nekvalitní pořady. Dámy s oblibou vzpomínají například na Lorenza Lamase v seriálu Odpadlík a pánové pak na Pamelu Anderson, která se na obrazovkách pravidelně promenádovala v titěrných červených plavkách v seriálu Pobřežní hlídka

Drtivá většina seriálů, které diváky skutečně dokázaly udržet u obrazovek, vyšla už před více než 20 a dokonce i 30 lety. Byl by to tedy až zázrak, kdyby tehdejší herci vypadali stejně skvěle, jako vypadali před těmito dlouhými roky. Faktem ovšem je, že zatímco na některých z nich se zub času podepsal opravdu nepěkně, na jiných tak velký časový skok znát není.

Pravdou je, že ať už nyní oblíbení herci z 80. a 90. let vypadají jakkoliv, do srdcí diváků se nesmazatelně zapsali navždy. Někteří z nich už by možná ani své tehdejší role zahrát nezvládli a vypadají úplně jinak, než vypadali tehdy, ale stále jsou to géniové, kteří veřejnost bavili dlouhá léta. Na jejich proměny se podívejte do galerie.

Související články

Další články