Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

GALERIE PLNÁ NOSTALGIE: Takhle se změnily hvězdy 80. a 90. let od dob své největší slávy!

+ Dalších 31 fotografií
proměna
Buffy, přemožitelka upírů, Sabrina - mladá čarodějnice, Plný dům, Frasier a spousta dalších. Tyto seriály, ačkoliv v televizi je dnes už jen tak neuvidíme, se stále těší velké oblibě a spousta dětí 80. a 90. let si je ráda pustí na internetu. Hlavní hvězdy tehdejší doby se už ale tak často ve filmech a seriálech neobjevují, a tak lidé kolikrát nestačí zírat, jak moc se změnily.

Nic není tak ikonické, jako seriály z 80. a 90. let minulého století. Dospělí i děti se zájmem sledovali například vraždění upírů, kteří se tehdy ještě netřpytili, nebo zážitky přátel, kteří při posezení v kavárně necivěli do telefonů, ale povídali si. Jejich tehdejší účesy i styly oblékání inspirovaly veřejnost.

Z většiny tehdejších hvězd už jsou postarší pánové a dámy, z těch mladších pak udržovaní čtyřicátníci až padesátníci. Například herečka Sarah Michelle Gellar, která hrála oblíbenou Buffy, přemožitelku upírů, má sice na obličeji pár vrásek navíc, ale jinak je téměř stejná. Představitelé Frasiera či Chandlera Binga ze seriálu Přátelé už jsou na tom o něco hůř a čas se na nich významně podepsal. Podívejte se do galerie na hvězdy, které ve své době miloval celý svět.

Mohlo by vás zajímat

Další články