Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lucinka si přišla hrát, pak přibrala 5 kilogramů, prozradil o vztahu s mladší partnerkou Bohuš Matuš

+ Dalších 15 fotografií
Talentovaný zpěvák má prý doma ztělesněnou bohyni, na kterou celý život čekal. Že jí je teprve 16 let? No a co. S Lucinkou mu je dobře. Se svou vyvolenou i společně bydlí a prý se ani jednou nepohádali. Naopak. Lucinka si užívá kuchařských dovedností nadaného zpěváka. „Přibrala pět kilogramů,“ prozradil eXtra.cz Bohuš Matuš.

Je to láska, která by mohla být klidně předlohou těch nejkrásnějších románů světa. Je to jako z pera nejvášnivějšího romanopisce. Lucinka a Bohuš jsou dvojicí, která je sice věkově nesourodá, ale možná v tom je to opravdové kouzlo jejich lásky.

Bohuš Matuš

Kdo je Bohuš Matuš:

Po základní škole studoval vojenskou školu v Liptovském Mikuláši, později se vyučil v roce 1989 kominíkem. V Brně navštěvoval pěvecký soubor Kampanela vedený sbormistryní Markétou Jedličkovou. Pokračoval na konzervatoři v Brně u profesora Hrabala (1991–1995) a dále studiem na konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze u profesorky Walterové. Studium ukončil v roce 1997.

Účinkoval v divadle Semafor, v Hudebním divadle Karlín a hostoval také ve Státní opeře (Boris Godunov). Jezdil s mužským sborem po Evropě a jako host zpíval v Kühnově sboru. Je často obsazován do Muzikálu producenta Františka Janečka. K seriálu Rodinná pouta nazpíval ústřední píseň, kterou složil Karel Svoboda.

V anketě Český slavík v roce 2003 se umístil na 3. místě a ve stejném roce obsadil také 3. místo v anketě TýTý. Umělecké jméno Bohuš Matuš mu vymyslela herečka a textařka Gabriela Osvaldová.

Více o tématu

Osudová láska

"Milujeme se a myslím, že jsem našel ideální ženu," prozradil na kameru Bohuš, který s Lucinkou chodí prakticky dva roky. Jejich začátky byly hodně netradiční. "Poznali jsme se na muzikálu a potom ke mně přišla hrát hry," řekl eXtra.cz zpěvák, kterého mnozí označili jako nástupce Karla Gotta (+80). Dnes je v jejich domácnosti chloubou pokud jde o jídlo. "Vařím převážně já a Lucince chutná, to mě těší," řekl Bohuš redaktorovi eXtra.cz.

Zajímavostí na jejich vztahu je, že v době jejich vztahu, málokdo věřil, že jim láska vydrží. Spíš to ale vypadá, že šestnáctiletá dívka dokázala zkrotit bouřlivého šestačtyřicátníka. Podívejte se na videorozhovor, možná na věkově nevyvážený vztah změníte názor.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy