Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Leo DiCaprio opět loví mezi kráskami do 25 let: Obklopil se velmi mladými slečnami

Leonardo DiCaprio si vyrazil na festival s cizími kráskami.
Zdroj: Profimedia/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 16 fotografií
lev salonů

Hollywoodský herec Leonardo DiCaprio (48) zřejmě stále nenašel tu pravou. I když se miláček žen nedávno objevoval po boku moderátorky a DJky Mayi Jamy (28), tak nyní zavítal na slavný festival Coachella s cizími kráskami. Podle fotek z místa je poznat, že se jedná o hodně mladé slečny. Že by Leo sklouznul zpět ke svým zásadám?

O lamači dívčích srdcí Leonardu DiCapriovi je známo, že vždy chodil s modelkami či herečkami do 25 let. Poslední dobou ale toto vlastní pravidlo začal porušovat. Naposledy měl údajně randit s osmaadvacetiletou moderátorkou Mayou Jamou, se kterou byl několikrát na rande, jak informoval web The Sun.

Leo ve společnosti mladých žen

Nyní si ale vyrazil na americký hudební festival Coachella, který se pravidelně pořádá v Kalifornii. A nepřišel sám. Po dobu celého festivalu byl v obležení mladých slečen. Podle všeho se jednalo o přátele, ale Maya Jama mezi nimi nebyla.

Leonardo podle webu Who's dated Who za svůj život vystřídal přes 70 žen. Jeho nejznámější dlouhodobé románky byly například s modelkou Camilou Morrone, Victoria’s Secret modelkou Erin Heatherton nebo se supermodelkami Bar Rafaeli a Gisele Bündchen. Před Mayou Jamou randil s dcerou herce Lorenza Lamase, Victorií Lamas. Vím, že se jí velmi líbí. Je jím zaujatá,“ prozradil Lorenzo Lamas o své dceři pro NY Post.

Související články

Další články