Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Milovník Leonardo DiCaprio (48) a jeho lásky: Vystřídal přes 70 krásek, vybírá si je podle jednoho kritéria

Leonardo DiCaprio měl v průběhu let plno přítelkyň.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 36 fotografií
Galerie

Hollywoodský herec Leonardo DiCaprio (48) je ve světě známý jako milovník žen a starý mládenec, který se zřejmě nemá v plánu usadit a pořídit si děti. Za svou úspěšnou hereckou kariéru vystřídal nepřeberné množství žen, jejichž přesný počet ani nikdo neví. Například podle webu Who’s Dated Who jich mělo být kolem 70. Leo si nejraději potrpí na půvabné herečky a modelky, všechny měly ale něco společného: byly a jsou krásné a hodně mladé. V galerii se podívejte, s jakými ženami Leonardo v minulosti randil.

Vypadá to, že dostat herce Leonarda DiCapria k oltáři je nadlidský úkol. Snažilo se o to sice plno žen, ani jedné se to však zatím nepodařilo. Je také důležité zmínit, že většina jeho partnerek byla mladších pětadvaceti let.

DiCaprio vystřídal za svůj život mnoho žen, z nichž některé se staly jeho oficiálními přítelkyněmi, jiné jen zábavou na pár nocí. Jeho nejznámější dlouhodobé románky byly například s modelkou Camilou Morrone (25), Victoria’s Secret modelkou Erin Heatherton (33) nebo se supermodelkami Bar Rafaeli (37) a Gisele Bündchen (42). Podle webu Who’s Dated Who měl mít během svého života poměr různého rázu s více než sedmdesáti ženami.

Románky s mladými kráskami

Letos v létě vzbudil Leo opět pozdvižení, když byl v Saint-Tropez spatřen s půvabnou ukrajinskou modelkou Marií Beregovou (22). Nic vážného z jejich románku ale nevzešlo. O pár měsíců později se zase spekulovalo, že má randit se supermodelkou Gigi Hadid (27), protože několikrát je spatřili fotografové paparazzi na večeři nebo při různých jiných společenských akcích, jak informoval například Glamour. Ale ani jejich vztah nakonec nebyl nijak vážný.

Nyní se spekuluje, že má božský Leo randit se třiadvacetiletou Victorií Lamas, dcerou herce Lorenza Lamase. „Vím, že se jí velmi líbí. Je jím zaujatá,“ prozradil Lorenzo Lamas pro NY Post o své dceři, které se Leo zřejmě velmi líbí.

V bohaté galerii se podívejte, s jakými kráskami měl Leonardo v minulosti randit.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy