Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Fu*k The Age, vzkázala Krainová a svlékla se: Honosná party plná žhavých krásek

Fu*k The Age, vzkázala Krainová a svlékla se: Honosná party plná žhavých krásek
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
party
Simona Krainová (46) opět dokázala na křtu svého kalendáře Fuck The Age, že na to stále má a do modelkovského důchodu se rozhodně nechystá. Topmodelka ale moc dobře ví, že nic není zadarmo a mít těsně před padesátkou takto luxusní postavu, není zadarmo. Simona zaválela, ale nebyla jediná z přítomných dam, kdo vypadal naprosto skvěle.

Topmodelka Simona Krainová (46) má koule. To koneckonců dokázala i na křtu svého kalendáře Fuck The Age. Krainová na šestačtyřicet let vypadá dokonale a tělo má vypracované do posledního detailu.

Pár dní před křtem umístila na sociální síť malou ochutnávku. Modelka moc dobře ví, jak na své fanoušky zapůsobit. Černobílý snímek patří mezi ty nejodvážnější v celé její kariéře. Pozorným lidem neuniklo, že stačilo opravdu málo a Simona na fotce ukázala víc než by chtěla.

„Simono, vypadáte perfektně a zasloužíte si obdiv po takové dřině,“ vzkázala jedna z komentujících. Na křest kalendáře si Krainová oblékla hodně odvážný model, který ji vlastně přesně vystihoval.

Na party nechyběla ani řada českých celebrit. V dobré náladě dorazila i Lucie Bílá (53) s přítelem Radkem Filipim, nebo ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (29), která byla nepřehlédnutelná. Velký kus cesty ušla i úřadující Miss Denisa Spergerová

"Já sama pozoruji, že jsem se velmi zlepšila v komunikaci a vyjadřování. Na začátku to bylo opravdu hodně zlé," neměla problém přiznat samotná Denisa. Na křtu se objevila také modelka Lii Kees Krainová si večírek užila naplno a všichni pozvaní se shodli na tom, že na svůj věk vypadá opravdu mimořádně dobře.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy