Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nejdojemnější fotky z pohřbu Františky Čížkové (†67): Dara se musela zamaskovat

Nejdojemnější fotky z pohřbu Františky Čížkové (†67): Dara se musela zamaskovat
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
Poslední rozloučení
Módní kritička Františka Čížková (†67) zemřela po vleklém boji se zákeřnou rakovinou. V srdcích příbuzných, přátel a kolegů však zůstane navždy. Nejbližší se s ní rozloučili v pátek dopoledne ve strašnickém krematoriu. Dara Rolins (47) musela smutek schovat nejenom pod sluneční brýle, ale i šálu do poloviny tváře.

Rodina, kolegové i přátelé z řad celebrit se pátek rozloučili se zesnulou Františkou Čížkovou (†67). Módní kritička dlouhodobě bojovala se zákeřnou nemocí, které bohužel nakonec podlehla.

Do strašnického krematoria před jedenáctou dopoledne dorazila třeba Simona Krainová v doprovodu manžela Karla Vágnera ml., ale i evidentně rozrušená Dara Rolins Nevystačila si s černými brýlemi, v obřadní síni se musela maskovat i obří šálou, kterou si natáhla do poloviny obličeje. Přišla společně s Rolou Brzobohatou. Ztrátu milované kamarádky dámy ustály s noblesou.

Odchod kapitánky hodnocení českého módního vkusu zasáhl i Báru Kodetovou nebo Andreu Bartoškovou, kterou doprovodil syn Janek a dcera Kateřina.

Smuteční obřad zahájila skladba Ceiling Gazing od dua Mark Kozelek a Jimmy LaValle. Po proslovech ke sledu fotografií Františky Čížkové zazněly ještě písně kapely Queen jako Don’t Stop Me Now či You Got the Love. Při odchodu mohli hosté zanechat poslední vzkaz v kondolenční knize.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy