Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Blížící se padesátce ukazuje prostředníček: Simona Krainová nafotila nejodvážnější kalendář kariéry

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
foto uvnitř
Simona Krainová (46) patří mezi naše nejlepší topmodelky a díky tomu, že si neustále udržuje figuru a trápí své tělo ve fitku, tak si může dovolit nafotit hodně odvážné fotky i v šestačtyřiceti letech. Na sociálních sítích se modelka pochlubila fotkou, která je součástí jejího nového kalendáře, a možná ukázala víc, než chtěla.

Simona Krainová (46) si může dovolit to, na co některé její kolegyně mohou zapomenout už ve třiceti. V šestačtyřiceti letech stále chodí módní přehlídky a nyní nafotila snad nejžhavější fotky kariéry. Topmodelka jasně ukazuje blížící se padesátce prostředníček a odvážnými fotkami dokazuje, že věk je jenom číslo.

Simona nafotila kalendář v Portugalsku a fanoušci si malou ochutnávku na sociálních sítích nemohou vynachválit. "Simono, vypadáte perfektně a zasloužíte si obdiv po takové dřině," vzkazuje jedna z komentujících.

Nic není zadarmo a Simona si je moc dobře vědoma toho, že po čtyřicítce nejdou kila už tak snadno dolů jako ve dvaceti. Proto než došlo na focení kalendáře, tak na sobě několik měsíců pořádně dřela. A jak je vidět, vyplatilo se. Nemyslíte?

Související články

Další články