Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Eva Pavlová na korunovaci jen zářila: Lidé ji srovnávají s princeznou Dianou

Lidé srovnávají Evu Pavlovou s Dianou.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Podoba

Slavnostní korunovaci krále Karla III. a Camilly si nenechal ujít ani český prezidentský pár. Na páteční i sobotní událost měli oba pečlivě připravené outfity. Eva Pavlová (58) byla velmi elegantní, někteří lidé na sociálních sítích si nemohli pomoci a první dámu začali srovnávat se zesnulou princeznou Dianou (†36).

Prezident Petr Pavel s první dámou Evou Pavlovou zazářili v Londýně, kde se zúčastnili korunovace krále Karla III. Na slavnostní událost se patřičně připravili, hlavně co se módní stránky týče.

Pavel oblékl na míru šitý oblek, zatímco jeho žena šaty v šeříkové barvě, které pro ni zhotovila návrhářka Beata Rajská ve spolupráci se stylistkou Lenkou Bernardes de Silva, jak prozradil tým Evy Pavlové pro eXtra.cz. Dress code navíc vyžadoval klobouček, který první dámě nechyběl. Zvolila větší pokrývku hlavy s ozdobnou mašlí a tenkým brkem taktéž v barvě lila.

Srovnání Pavlové s Dianou

Někteří lidé na sociálních sítích si po zveřejnění fotografií paní Evy z Londýna nedokázali pomoci a začali ji srovnávat se zesnulou princeznou Dianou (†36). A to hlavně co se barvy vlasů, účesu a také módních kreací týče. „Úplná princezna Diana, nádhera,“ napsala jedna z uživatelek. „První dáma ve stylu princezny Diany. Monotónní barva zase dává vyniknout osobnosti,“ okomentoval David.

eXtra.cz na korunovaci

Náš tým zpravodajů se vydal do Londýna, kde proběhne slavnostní korunovace krále Karla III. a jeho ženy Camilly. Reportéři pro vás zmapují přípravy na událost roku, přinesou zajímavé rozhovory s místními i českým prezidentem Petrem Pavlem a jeho chotí Evou Pavlovou. Po celý den korunovace pak budou přinášet zajímavé postřehy z místa.

Všechny články najdete zde.

Více o tématu

Naopak se ale našli i tací, kteří by tyto dvě dámy raději nesrovnávali. Hledáte někde něco, co není. Kdyby ji měli obléct do barvy, kterou Diana nenosila, jde snad v maskáčích. A možná ani to ne,“ napsal jeden z komentujících. „Rozmohl se zde takový nešvar: Porovnávat neporovnatelné jen na základě barvených kombinací,“ myslí si Zuzana. „Lady Di je nenapodobitelná žena,“ poznamenal na Twitteru další.

Místo Diany ji naopak někteří srovnávají s herečkou Angelou Lansbury, respektive s její postavou Jessicou Fletcherovou.Moc vám to s paní herečkou sluší, nehrála ona v To je vražda, napsala?“ zeptal se řečnicky jeden z komentujících.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy