Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Bohaté krásky to rozjely na dostizích: Opilé jak žok se válely po zemi a ukázaly vše!

Bohaté krásky to rozjely na dostizích: Opilé jak žok se válely po zemi a ukázaly vše!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
šílená galerie
I letos to dámy pěkně rozjely na Ladies' Day, který se konal v rámci dostihů v Liverpoolu. Alkohol klasicky tekl proudem a některé dívky evidentně nevěděly, kdy mají dost. Podívejte se, jak vypadal letošní Ladies' Day. Některé dámy bojovaly s větrem, jiné se staraly jen o to, aby měly neustále co pít.

O víkendu se Anglie doslova otřásla v základech. Dostihy jsou samy o sobě velkou událostí, ale v Anglii tomu dávají zcela jiný rozměr bohaté paničky, které se každoročně přijdou na dostihy ukázat v kouzelných róbách a baretech.

V tom by samo o sobě nebyl až tak velký problém, kdyby se přítomné dámy neopily pod obraz a nevyváděly taková alotria, že zaměstnávaly nejenom záchranáře, ale také členy ochranky. Velká národní Liverpoolu je něco jako naše Velká pardubická, ale mnohem honosnější a lidé tím doslova žijí.

Dámy ze začátku vypadaly skvostně. Perfektní líčení doplněné zajímavými modely. Jenomže bohaté paničky vzaly dostihy pěkně od podlahy a spousta z nich se neskutečně opila. Aby toho nebylo málo, tak slečny začaly ukazovat snad úplně všechno.

Podívejte se na šílenou galerii na šrot opilých holek, které patrně o alkoholu vědí mnohem víc než o dostizích.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy