Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Agáta Hanychová o novém příteli: Jirka má tři vlastnosti, díky kterým to tentokrát vyjde

Agáta Hanychová: Partner Jiří Heller má tři super schopnosti!
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Víme první

Agáta Hanychová (36) září po boku svého nového přítele Jiřího Hellera štěstím. Pro eXtra.cz prozradila, jakými třemi vlastnostmi její letos už třetí partner oplývá. Snad budou právě tou magickou kombinací, díky které jí vztah vydrží na celý život.

Jsem s ním sama sebou

Maminka na plný úvazek Agáta Hanychová zase září štěstím. Velkou porci zásluh na tom má i její partner Jiří Heller, který je majitelem wakeboardové firmy a se kterým už oblíbená influencerka tvoří několik měsíců pár. Ke svému Jirkovi se vyjádřila i na sociálních sítích, kde na něj pěla ódy jako na člověka, který jí ukázal něco, co ji dělá šťastnou - a to být sama sebou. Nám prozradila, proč by právě Jiří mohl být tím pravým.

Partneři Agáty Hanychové

Mirek Dopita

S bývalým americkým fotbalistou se poznala v roce 2010. V roce 2011 se jim narodil syn Kryšpín. O rok později ale padla podezření z nevěry a dvojice se rozešla. Mirek pak léta žil v zahraničí, vrátil se teprve nedávno.

Jakub Prachař

20. 4. 2013 se vdala za celoživotního kamaráda, herce Jakuba Prachaře, 13. 9. 2017 se jim narodila dcera Mia. Manželství bylo oficiálně rozvedeno 18. 9. 2020.

Krátké románky po rozvodu

  • Makléř Zdeněk Turek (říjen 2019 – únor 2020)
  • Kameraman a fotograf Marek Niessner (únor – květen 2020)
  • Producent Tomáš Sobola (srpen – listopad 2020)
  • Truhlář Adam Raiter (prosinec 2020 – březen 2021)
  • Podnikatel Jan Loskot (březen - červenec 2021)
  • Podnikatel Jiří Heller (několik měsíců, cca srpen - říjen 2021)
  • Lékař Andrej Nikov (podzim 2021 - květen 2022)

S kým také chodila:

Nedávno: příliš hodný kluk Václav a surfař v Izraeli.

Před Prachařem a Dopitou: Sámer Issa, Jan Charouz, závodník Jan Brabec, Marek Šíša, Robert Hájek, Matouš Peschek

Láska ke sportu a navíc je to kliďas

"Hodně nás spojuje sport," potvrdila eXtra.cz Agáta, která s Jirkou často chodí právě na wakeboard. "Moje kamarádky se smály, že až zamrznou rybníky, rozejdu se s ním. Ale naštěstí jezdí i na snowboardu," pobavila modelka s tím, že vztah má tentokrát skutečně šanci vydržet i delší dobu než do zimy. On totiž Jiří je úplně jiný než její ex. A to nejen vztahem ke sportu, ale hlavně svou povahou.

"Je to jeden z nejklidnějších kluků, se kterými jsem kdy byla. Na to nejsem úplně zvyklá. Je klidný a snese i moje šílené nálady a mou občasnou nevyrovnanost přejde s ledovým klidem. To by mě sice možná dřív vytáčelo, ale teď jsem za to vlastně ráda. Není to špatný," prozradila pro eXtra.cz Agáta s tím, že je po Jirkově boku skutečně šťastná a spokojená.

Jirka proti účasti v Like House nic nemá

Agáty jsme se také zeptali, zda partner nijak neprotestoval proti její účasti ve druhé řadě reality show Like House, která startuje už 25. října na novém kanále Prima Show. Modelka ale rovnou přiznala, že prý vůbec, partnera by se prý ale ani neptala, je samostatná žena, která živí své děti a účinkování v pořadu bere jako součást své práce. "Někdo chodí do továrny, někdo odjede na měsíc na pracovní cestu," dodala na závěr.

Před Jiřím Hellerem randila Agáta s Janem Loskotem, s ním to ale skoncovala v polovině srpna. "Protože jsme byli každej jinej," komentovala rozchod na sociálních sítích.

Související články

Další články