Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Agáta Hanychová o své lásce a nástupu do Like House 2: Vím, kde je moje místo, vzkázala

Zdroj: Se souhlasem Agáta Hanychová
+ Další 2 fotografie
reality show

Agáta Hanychová (36) sází v poslední době jedno překvapení za druhým. Není tomu tak dávno, kdy oznámila, že míří do reality show Like House 2, a vzbudila tím různé ohlasy. Na sociálních sítích se k celé účasti v show pro náctileté následně vyjádřila. Agátě také konečně klape její vztah s majitelem  wakeboardové firmy Jiřím Hellerem a pěje na něj samou chválu. 

Influencerka, podnikatelka a máma na plný úvazek Agáta Hanychová v poslední době jen září. Po sérii nevydařených vztahů našla patrně toho pravého.

S majitelem wakeboardové firmy Jiřím Hellerem randí už několik měsíců a zatím to vypadá, že jim to dost klape.

Agáta září na všechny strany a na partnera pěje jen samou chválu. Samozřejmě že se našli nějací škarohlídí, kteří Agátě příliš nepřejí. Ale i pro takové má jasný vzkaz.

"I když se na fotkách tvářím jako... Krásný čas s Jiřím, který mi ukázal něco, co mě dělá fakt šťastnou, a to je být sama sebou. Komentáře si nechte," napsala Agáta stručně a jasně k sérii zamilovaných fotek.

Vím, kde je moje místo
Agáta také v posledním týdnu velmi překvapila tím, že zamíří do reality show Like House 2. Okamžitě se strhla vlna kritiky.

Influencerka se proto rozhodla, že vydá veřejné prohlášení ke svému působení ve vile. "Jsem máma a šoubyznys je moje práce. Dostala jsem nabídku jít do Like Housu a ukázat, že sociální sítě nejsou jen doména těch nejmladších. Vím, kde je moje místo a svoje děti miluju nejvíc na světě. To ale neznamená, že jako máma musím sedět doma za pecí a fňukat, že se už nemůžu prát o svoje místo na slunci," rozepsala se Agáta.
"Mámy jsou dneska mezi vrcholovými sportovci, mezi politiky a vedou velké firmy. Jiné mají dvě práce a jako samoživitelky dokážou táhnout celou rodinu. Tenhle svět už dávno nepatří jen chlapům a ruku na srdce: Psali byste nějakýmu chlapovi, že když má děti, nemůže dělat práci, která ho baví a zároveň živí jeho děti?" pokračuje.

"Moje práce je šoubyznys a dělám ho naplno jako všechno, do čeho se pustím. Ti z vás, kteří mě znáte, víte, že jsem uragán. Možná nejsem dokonalá, ale vždycky jsem to já. Budu radši, když mi budete fandit a podporovat za to, jaká jsem, než abyste mě milovali za to, jaká nejsem," dodala Agáta na závěr.

Související články

Další články