Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

150 mužů a dost: Nový přítel Agáty Hanychové má být skutečně ten pravý, takhle zamilovaná ještě nebyla

Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
+ Další fotografie
PŘEKVAPENÍ

Momentálně třetí letošní oficiální přítel Agáty Hanychové (36), která na cestě za ideálním partnerem vystřídala spoustu mužských náručí, by mohl být i tím posledním. Tvrdí to aspoň blízký přítel influencerky, který jinak nad jejími přelétavými schopnostmi kroutí hlavou.

Agáta Hanychová: Po měsíci další muž

Před pár týdny se bývalá modelka Agáta Hanychová ještě držela za ruku s Janem Loskotem, ale i tomu, stejně jako zhruba 90-150 dalším jejím předchozím pokusům o lásku, odzvonilo. Jejím nejnovějším přírůstkem do sbírky je majitel wakeboardové firmy Jiří Heller.

Veřejnosti jsou její milostné eskapády už k smíchu, ale i ti, kteří ji znají a mají ji rádi, kroutili hlavou. „Vždy jí to lidé kolem zdůrazňují, ať si ten nový vztah nechá pro sebe, ona ale ne, musí se s tím pochlubit světu na Instagramu,“ kroutí hlavou Hanychové velmi dobrý přítel.

Neumí být sama

Aguš za prvé neumí být sama, navíc prostě zoufale hledá náhradu za Jakuba Prachaře. Má ho stále v sobě, a navíc po něm najít adekvátního partnera, ke kterému by mohla vzhlížet, je hrozně těžké,“ svěřuje se se svými pocity.

Jiří Heller má Agátu na háku

„Jenže pozor: takhle zabouchnutou jsem Agátu ještě nikdy neviděl, snad ani s Jakubem ne. A co je nejdůležitější: Jiří je nad věcí, má obrovský smysl pro humor a hlavně, není pokakanej z toho, že je slavná. Nešílí z její slávy, má Agátu tak trochu na háku. Předtím vlastně chodila se svými fanoušky, což bylo špatně. A taky mají společné zájmy. Je moc fajn,“ říká kamarád Agáty.

Pokud to ona nějak nepokazí, myslím si, že by to konečně mohl být ten pravý. Nebo se holt vrátíme zase na start a proběhne zase další vlna pokusů, než se objeví někdo, kdo za to opravdu stojí,“ dodal přítel influencerky.

Související články

Další články