Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

A je to tu: Agáta Hanychová odkopla zhruba 90. přítele v řadě Jana Loskota

Agáta Hanychová s novým přítelem.
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové, koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Konec lásky

Tempo, jakým Agáta Hanychová (36) střídá partnery, je vskutku závratné. Jan Loskot narozdíl od svých předchůdců překonal magickou hranici tří měsíců, ale jinak dopadl úplně stejně. Mezi ním a Agátou je konec...

Na spočítání partnerů Agáty Hanychové brzy nebude stačit velká násobilka. Vztah s Janem Loskotem modelka, influencerka a matka dvou dětí, z nichž každé má s jiným otcem, přiznala teprve v červnu, nyní ovšem Aguš hlásí rozchod.

Partneři Agáty Hanychové

Mirek Dopita

S bývalým americkým fotbalistou se poznala v roce 2010. V roce 2011 se jim narodil syn Kryšpín. O rok později ale padla podezření z nevěry a dvojice se rozešla. Mirek pak léta žil v zahraničí, vrátil se teprve nedávno.

Jakub Prachař

20. 4. 2013 se vdala za celoživotního kamaráda, herce Jakuba Prachaře, 13. 9. 2017 se jim narodila dcera Mia. Manželství bylo oficiálně rozvedeno 18. 9. 2020.

Krátké románky po rozvodu

  • Makléř Zdeněk Turek (říjen 2019 – únor 2020)
  • Kameraman a fotograf Marek Niessner (únor – květen 2020)
  • Producent Tomáš Sobola (srpen – listopad 2020)
  • Truhlář Adam Raiter (prosinec 2020 – březen 2021)
  • Podnikatel Jan Loskot (březen - červenec 2021)
  • Podnikatel Jiří Heller (několik měsíců, cca srpen - říjen 2021)
  • Lékař Andrej Nikov (podzim 2021 - květen 2022)

S kým také chodila:

Nedávno: příliš hodný kluk Václav a surfař v Izraeli.

Před Prachařem a Dopitou: Sámer Issa, Jan Charouz, závodník Jan Brabec, Marek Šíša, Robert Hájek, Matouš Peschek

"Je tady nejvíc dotazů na Honzu, tak holky, je volnej, je váš, klidně mu napište. Snad mě nezabije, že jsem mu takhle udělala reklamu, ale je volnej," vyhlásila Agáta na svém Instagramu.

Proč nebohý podnikatel Honza Loskot upadl v nemilost, se Aguš nesvěřila. Každopádně ještě koncem července s ním sjížděla Vltavu a vypadali jako spokojený pár.

"Už deset minut neprší. Ať žije voda s dobrodružstvím. Suchého už nemáme nic. Ale zase na to aspoň budem všichni vzpomínat," napsala tehdy ke společné fotce pobaveně Agáta. "Držím palce! Honzu znám, je to moc hodnej kluk," napsala jedna z komentujících. "Pěkný kormidelník. Fakt sympaťák," drželi Agátě palce další fanoušci, aby jí to tentokrát vydrželo. No, nevydrželo.

Exmanželka herce Jakuba Prachaře často vtipkuje, že její bývalí procházeli tříměsíčním vztahovým zkušebním obdobím jako u pracovního poměru a že žádný z těch posledních se v této "zkušební době" neosvědčil. V úspěch Honzy ovšem pevně věřila. „Máme pár dnů do tří měsíců vztahu. Teď mám rekord v tutlání. A zatím to nevypadá, že by úplně neprošel tímhle ‚pohovorem‘,“ hlásila Agáta nadšeně někdy v polovině června.

Je to dospělej, zodpovědnej chlap. Normálně pracuje. Je to pro mě nezvyk, je to vlastně ale příjemná změna. Hledala jsem vlastně projekty. Třeba když klukovi nejde něco v práci, žádnou nemá nebo je tlustej, tak mu s tím nějak pomůžu. U tohohle nemusím nic moc měnit. Tady je blbé, že i vaří líp než já, takže to pro mě bude výzva,“ rozplývala se. Uběhlo ale celých asi 14 dní od zmiňované vody a všechno je jinak. Držíme Agátě palce, aby jí příští, asi tak stodvacátý pokus vyšel...Související články

Další články