Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Záhadná mrtvola v Ostravě! Přijela na pásu v třídičce papíru

Zdroj: Policie ČR
+ Dalších 5 fotografií
záhada
Policie žádá veřejnost o pomoc při identifikaci mrtvého muže. Pracovníky ostravské třídírny papíru vyděsila mrtvola, která přijela na pásu. Ačkoliv bylo tělo značně poškozeno, zůstávají detaily, například oblečení a tetování, díky kterým je možné, že muže někdo pozná.

Když se tělo objevilo na pásu, zaměstnanci okamžitě informovali nadřízené, kteří bez váhání zalarmovali policii. Kromě kriminalistů na místo dorazil i soudní lékař a byla nařízena pitva zjišťují identitu mrtvého, do současnosti provedené úkony však nevedly ke zjištění jeho totožnosti. Žádáme proto veřejnost, která může poskytnout jakékoliv informace, aby tak učinila na lince 158,"** sdělila krajská policejní mluvčí Gabriela Pokorná.

Ačkoliv se policie zabývá všemi možnostmi příčiny úmrtí, úmyslné cizí zavinění zatím nebylo zjištěno. Kriminalisté pracují především s možností, že se jedná o muže bez domova, který se do kontejneru na papír schoval před mrazy a usnul. Nebylo zveřejněno přesné místo, kde byla mrtvola objevena, jedná se ale o třídící linku na Ostravsku.

Policisté za účelem možné identifikace zveřejnili popis osoby. „Muž byl štíhlý, vysoký 178 centimetrů, ve věku asi 40 let. Měl tmavě hnědé, krátké vlasy s pleší na temeni hlavy. Dalším znakem jsou světlé vousy. Měl na sobě tmavé triko s dlouhým rukávem značky Dynamil a modrou bundu značky Fjall Ravenn. Dále měl šedé teplákové kraťasy Everlast a na nohou hnědé kotníkové boty,“ sdělila mluvčí. V galerii naleznete fotografie, díky kterým je možné muže identifikovat.

Související články

Další články