Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Víme, kdo je nová láska Agáty Hanychové: Pohledný chirurg s hvězdnou kariérou

Agáta Hanychová ulovila chirurga: Víme, kdo to je
Zdroj: Se svolením Agáty Hanychové
+ Další 4 fotografie
Vztah

Už několik dní se spekulovalo o tom, že má Agáta Hanychová (36) nového partnera. Jak jako první zjistila redakce eXtra.cz, informace je pravdivá, a dokonce jsme odhalili, kdo je novým objevem divoké influencerky. Její srdce si získal Andrej N., který se živí jako chirurg.

Agáta Hanychová před pár dny naznačila, že má novou lásku. Na Instagramu sdílela rozmazanou fotku, na které se objímala se záhadným mužem. "A je to tady, čekali jste na to," připsala k fotografii. Včera pak do stories přidala už zaostřený snímek, na němž opět zapózovala s neznámým fešákem. Tím je podle zjištění eXtra.cz Andrej N., lékař, o kterém před pár dny redakce informovala.

Partneři Agáty Hanychové

Mirek Dopita

S bývalým americkým fotbalistou se poznala v roce 2010. V roce 2011 se jim narodil syn Kryšpín. O rok později ale padla podezření z nevěry a dvojice se rozešla. Mirek pak léta žil v zahraničí, vrátil se teprve nedávno.

Jakub Prachař

20. 4. 2013 se vdala za celoživotního kamaráda, herce Jakuba Prachaře, 13. 9. 2017 se jim narodila dcera Mia. Manželství bylo oficiálně rozvedeno 18. 9. 2020.

Krátké románky po rozvodu

  • Makléř Zdeněk Turek (říjen 2019 – únor 2020)
  • Kameraman a fotograf Marek Niessner (únor – květen 2020)
  • Producent Tomáš Sobola (srpen – listopad 2020)
  • Truhlář Adam Raiter (prosinec 2020 – březen 2021)
  • Podnikatel Jan Loskot (březen 2021- červenec 2021)

S kým také chodila:

Nedávno: příliš hodný kluk Václav, surfař v Izraeli a wakeboardista Jiří Heller.

Před Prachařem a Dopitou: Sámer Issa, Jan Charouz, závodník Jan Brabec, Marek Šíša, Robert Hájek, Matouš Peschek

Andrej není na sociálních sítích příliš aktivní. Na Facebooku má pouze jednu fotku, na Instagramu pak 21 příspěvků, ale jen jednoho sledujícího. Tím je, jak jinak, právě Agáta. O něco bohatší je už Andrejův profil na portálu LinkedIn.

V něm pohledný lékař uvádí, že vystudoval Univerzitu Komenského v Bratislavě a následně i Univerzitu Karlovu v Praze, kde v roce 2015 dokončil obor chirurgie. Praxi během školy sbíral na chirurgických klinikách v Národním onkologickém institutu v Bratislavě a v pražském Motole.

Vysněný přítel

V současnosti už osm let pracuje na chirurgii v Ústřední vojenské nemocnici v pražských Střešovicích. Zároveň osm měsíců působí jako lékař ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Mimo to je vedený jako odborný asistent na 3. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy.

Inteligence Andrejovi očividně nechybí, z čehož musí mít velkou radost Agátina maminka Veronika Žilková, která si pro svou dceru vždy přála vzdělaného a chytrého muže. Otázkou ale je, jak dlouho vztah vydrží. Agáta je totiž známá tím, že muže mění často už po několika měsících. Třeba je ale Andrej konečně tím pravým.Související články

Další články