Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nenapravitelná Agáta Hanychová je zase zadaná: Žilková bude mít radost

Agáta Hanychová má nový vztah
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
vztah

Modelka a influencerka Agáta Hanychová (36) nedávno světu na sociálních sítích prozradila, že jí to nevyšlo s majitelem wakeboardové firmy Jiřím Hellerem, se kterým tvořila pár několik měsíců. Dle informací redakce eXtra.cz ovšem Agáta nad rozchodem nesmutní a je opět zadaná, jejím novým úlovkem má být doktor.

"Prostě spolu nejsme. To se tak stane. Jestli chcete, můžete mu napsat," uvedla na svém Instagramu Agáta Hanychová na otázku fanoušků, zda ještě tvoří pár s podnikatelem Jiřím Hellerem, se kterým byla několik měsíců. Důvod rozchodu nesdělila.

"Myslím si, že některé otázky by se vůbec neměly pokládat. To je každého soukromá věc. Takže k tomu já se vůbec vyjadřovat nebudu. Ale jsem spokojená," řekla s tím, že má být bez partnera již měsíc.

Partneři Agáty Hanychové

Mirek Dopita

S bývalým americkým fotbalistou se poznala v roce 2010. V roce 2011 se jim narodil syn Kryšpín. O rok později ale padla podezření z nevěry a dvojice se rozešla. Mirek pak léta žil v zahraničí, vrátil se teprve nedávno.

Jakub Prachař

20. 4. 2013 se vdala za celoživotního kamaráda, herce Jakuba Prachaře, 13. 9. 2017 se jim narodila dcera Mia. Manželství bylo oficiálně rozvedeno 18. 9. 2020.

Krátké románky po rozvodu

  • Makléř Zdeněk Turek (říjen 2019 – únor 2020)
  • Kameraman a fotograf Marek Niessner (únor – květen 2020)
  • Producent Tomáš Sobola (srpen – listopad 2020)
  • Truhlář Adam Raiter (prosinec 2020 – březen 2021)
  • Podnikatel Jan Loskot (březen 2021- červenec 2021)

S kým také chodila:

Nedávno: příliš hodný kluk Václav, surfař v Izraeli a wakeboardista Jiří Heller.

Před Prachařem a Dopitou: Sámer Issa, Jan Charouz, závodník Jan Brabec, Marek Šíša, Robert Hájek, Matouš Peschek

Tahle informace ale dle zdroje redakce eXtra.cz není zcela pravdivá. Agáta Hanychová má již nějaký čas tvořit pár s novým mužem, jehož identitu zatím neodhalila, ale má být doktorem. Což možná velmi těší její maminku Veroniku Žilkovou, která dříve v jednom živém vysílání prozradila, že by si pro svou dceru přála muže s pořádným povoláním.

Zda to Agátě vyjde tentokrát, je otázkou. Zdá se, že po rozvodu s hercem Jakubem Prachařem k sobě nemůže najít tu správnou druhou polovičku.

Související články

Další články