Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Show Victoria's Secret 2018 už klepe na dveře: Vše, co zatím víme!

Zdroj: youtube
Show andílků
Show Victoria's Secret 2018 už klepe na dveře. Na co se můžeme těšit a proč je značka tak oblíbená i v Česku? A co nám přinese její letošní očekávaný závěrečný záznam?

Victoria's Secret přináší každoročně show, ve které se na oslnivých přehlídkových molech představují slavní „andílci“. Jedná se vždy o nejsledovanější módní událost roku (se zhruba 800 miliony zhlédnutí). Výdaje na takovou podívanou stojí dohromady zhruba 12 milionů dolarů, přičemž cena samotné přehlídkové části se odhaduje na jeden milion dolarů. Loňská show přišla pořadatele dokonce na 26,4 milionů USD. To je obrovská částka v porovnání s většinou módních přehlídek, které obvykle stojí okolo 1 milionu dolarů (700 tisíc liber).

Minulý rok ji shlédlo ze záznamu na televizním kanálu CBS přes 5 milionů diváků. Show Victoria‘s Secret je jednou z nejuznávanějších akcí na světě ve svém oboru.

V minulosti se již konala na všech důležitých místech po světě od Londýna přes Paříž až po Miami a Los Angeles. Předchozí ročník přehlídky se konal v čínské Šanghaji. V Číně je momentálně otevřeno celkem 26 obchodů a tato značka zde neustále posiluje své postavení. Bylo by tedy logické uspořádat tuto velkolepou akci právě zde. Letos se však show po dvouleté odmlce vrací zpátky do New Yorku, kde má Victoria‘s Secret svou hlavní domovskou centrálu.

Na show Victoria's Secret není vůbec snadné se dostat. Bez osobní pozvánky je to téměř nemožné. Jedinou možností, jak si tedy vstup zajistit jsou osobní obchodní vazby spojené s partnerstvím této prestižní události. V takovém případě se na show můžete podívat za zhruba 25 tisíc euro. Pokud byste měli zájem také o afterparty, připlatíte si přibližně dalších 5 tisíc eur. Součástí může i být ubytovaní v luxusním hotelu či prohlídka zákulisí, kdy si dokonce před hlavním dnem této show můžete prohlédnout zákulisí celé akce a setkat se tak s jedním z andílků pro krátký rozhovor a vaši společnou fotografii.

Říká se, že „méně je někdy více“. U přehlídky Victoria's Secret to platí dvojnásob. Modelky mívají na sobě obvykle jen spodní prádlo, boty na podpatku a křídla. Přehlídka je vždy na nějaké téma, například „sexy sportovní oblečení“, „sexy noční oblečení nebo „sexy pohádková nymfa“. Navzdory divadelním a často hravým modelům hraje vždy hlavní roli spodní prádlo (jak jinak, nesmíte totiž zapomenout, že účelem toho všeho je prodej kalhotek)

V loňském roce proběhla jednorázová spolupráce Victoria ́s Secret s módním designérem Balmain. Poprvé se tak objevilo spojení VS s vysoce módní značkou, které vedlo k výrobě kousků určených pro maloobchod. Vždy je vybrán jeden ze šťastných andílků, aby oblékl "Fantasy Bra" - zdobený kus spodního prádla, který je doslova posetý drahými kameny a diamanty z dílny některého z luxusních šperkařských domů.

Související články

Další články