Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Pamatujete si pohlednou Kevinovu maminku z filmu Sám doma? Změnila se k nepoznání a vypadá děsivě

Zdroj: 20th Century Fox
+ Další 3 fotografie
Sám doma
Catherine O'Hara (64) si ve filmu Sám doma zahrála Kevinovu matku. Tehdy pohledná zrzka se změnila k nepoznání! Je to už 28 let a v té době se herečka stala idolem všech žen, ale jak se na ní podepsal čas?

Herečka Catherine O'Hara (63) se díky trháku Sám doma proslavila po celém světě. Do té doby byla obsazována jen do menších rolí, ale s rolí mámy Macaulay Culkina (37) se jí změnil život. Najednou se z ní stala hollywoodská hvězda.

Tehdy pohledná zrzka se stala idolem všech matek a nejedna byla schopna vraždit pro krásu, jakou oplývala herečka. To jí samozřejmě zvýšilo sebevědomí, takže rodilá Kanaďanka začala fušovat i do jiných řemesel. Kromě hraní se začala věnovat i dabingu, psaní scénářů a dokonce se svou sestrou Mary Margaret O'Hara zkouší zpívat. Zkusila si i sednout do režisérské židle.

V ničem už ale nevynikla tak, jako právě v životní roli ve filmu Sám doma. Postupem času začala její krása uvadat a Catherine se snažila svou půvabnou tvář zachránit za každou cenu. Podle kuloárních šuškanic podstoupila bezpočet botoxů, což se na její mimice dost podepsalo. Bohužel, stárnutí stejně neošálila.

Související články

Další články