Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Chtěli ji vyhodit z letu, pokud se nepřevlékne: Emily prý byla příliš odhalená

+ Dalších 8 fotografií
Do letadla formálně!
Britka Emily O'Connor (21) letěla z Birminghamu na Tenerife 2. března a personálem letadla byla donucena se převléci, jinak by ji z letu vyhodili.

Mladá Emily O'Connor se vydala na dovolenou na Tenerife začátkem března. Rozhodla se cestovat s leteckou společností Thomas Cook, ale co se odehrálo na palubě letadla, opravdu nečekala.

Podle personálu letadla měla na sobě nevhodné oblečení, kterým pohoršovala ostatní cestující. Zaměstnanci jí vyhrožovali vyhozením z paluby, pokud se nepřevlékne.

Na svém Twitteru dívka popisovala hrůzný moment. Měla na sobě crop top z letní kolekce triček od Zary a zaměstnancům se to nelíbilo. Stáli nad ní čtyři členové personálu připraveni jí odnést zavazadla z paluby, pokud se ihned nezakryje. Dívka vstala a ptala se spolucestujících, zdali je zde někdo, komu její oblečení vadí. Nikdo neřekl ani slovo. I tak posádka trvala na tom, aby se zakryla.

Vyděšená dívka později kontaktovala leteckou společnost s problémem, který se jí při cestování přihodil. Firma Thomas Cook se jí omluvila a mrzí ji způsobené problémy při letu na Tenerife. Také svůj zážitek sdílela na Twitteru, kde se jí dostalo obrovské podpory. Podívejte se do fotogalerie, co přišlo posádce tak moc nevhodné.

Mohlo by vás zajímat

Další články