Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Bývalý bojovník a manžel Mašlíkové vyměnil sportovní oblečení za společenský oblek

+ Další 3 fotografie
Úspěšný bývalý český bojovník smíšených bojových umění André Reinders (39) odhodil sportovní oděv a vyrazil do obchodu Bernhardt, jenž nabízí společenské obleky. Nebyl tam však sám, doprovod mu dělali jeho kolegové a přátelé Miloš Petrášek (27), Michal ''Blackbeard'' Martínek (30) a mladá bojovnice Tereza Bledá (18). A jaké obleky má Reinders nejraději?

Bojovníkem odmalička

Velkým bojovníkem je André už odmalička, kdy začal docházet na karate, ze kterého přešel na tvrdší sport, tedy na thajský box. Právě v tomto sportu ve svých 22 letech vyhrál amatérské mistrovství světa asociace WPKA. Jak se sám pochlubil, nyní ho čeká několik zápasů, na které se moc těší. Nejbližší však tuto sobotu 4. července 2020. "My už teď v sobotu máme československé superfinále, kde se naši svěřenci utkají se slovenskými vítězi. Další turnaje náš čekají už od září," pochlubil se André.

André Reinders

André Reinders je 39 letý bývalý český bojovník smíšených bojových sportů, kterým se věnuje od svých 8 let. Mezi jeho největší úspěchy v MMA patří například vítězství na velmi silně obsazeném turnaji WFCA nazvaném „Best of Europe“ v roce 2007. Vystudoval vysokou školu v Brně, konkrétně obor politologie, sociologie. Momentálně trénuje smíšená bojová umění ve svém sportovním klubu Reinders MMA. Jeho manželkou je miss ČR, modelka a moderátorka Hana Rainders (Mašlíková), se kterou má syna Andrease.

Tituly

  • Profesionální mistr Evropy v MMA ve váze do 85 kg 2011 asociace WFCA
  • Profesionální mistr ČR v MMA ve váze do 84 kg 2010
  • Vítěz turnaje ve free fightu "Best of Europe" organizace WFCA v roce 2007
  • Vicemistr republiky v donucovacím zápasu (anglicky submission wrestling) 2006
  • První místo na mistrovství světa v thajském boxu asociace WPKA v roce 2003
  • Vítěz Hell Cage Tournamentu v roce 2010
Více o tématu

I přesto, že v ringu je to velký bojovník, doma je prý pohodář, jenž rád tráví volný čas se svým synem Andreasem a manželkou Hanou Reinders Mašlíkovou, kterou může každý znát jako bývalou moderátorku TV Nova v pořadu Snídaně s Novou a Prásk nebo jako Miss České republiky z roku 2006, kde obdržela titul Miss Silueta. V současné době se bývalá Miss ČR věnuje cvičení, jak se sama chlubí na sociálních sítích.

Bojovník Reinders prozradil eXtra.cz, jak to letos budou mít s rodinnou letní dovolenou. "Vždy si se ženou a synem naplánujeme nějaký prodloužený víkend, tentokrát asi po Čechách," dodal český bojovník.

Zápasy a karanténa

Před pár měsíci všichni umělci a slavné osobnosti přišli kvůli karanténě o práci, výjimkou nebyl ani bojovník Reinders s jeho ženou Hankou. Vzhledem k tomu, že oba dělají práci s lidmi, ocitli se najednou ze dne na den bez práce. Nicméně to zvládli bravurně a ve zdraví. A jak koronavirus ovlivnil naplánované zápasy? "Přišly jsme o zápasy, které jsme měli v plánu, kdy kluci už byli v závěrečné fázi příprav a najednou jim byly zrušeny. Bylo těžké udržet u nich motivaci. Zápasová sezona se nám znovu rozběhla, jsme vlastně první sport, který začal fungovat,'' řekl s úsměvem na tváři André Reinders.

Zajímají vás současné módní trendy a jaké barevné kombinace obleků se momentálně nosí? Podívejte se na náš rozhovor s manažerkou obchodu Bernhardt Ing. Marií Kadlecovou.

Související články

Další články