Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Vémola v Clash of the Stars? Propadl bych se hanbou, říká jeho trenér a odmítá ho připravovat

+ Dalších 8 fotografií

Patří mezi nejlepší a nejuznávanější trenéry MMA v Česku a i kvůli tomu je ve svých názorech velmi striktní. André Reinders totiž doslova pohrdá organizacemi typu Clash of the Stars či Red Face. Co ale říká na to, že jeho nejslavnější svěřenec Karlos Vémola by neměl problém zápasit na jedné z akcí, které by on nejraději zakázal? Nejen na to jsme se ho zeptali ve studiu pořadu eXtra Host.

André Reinders nepatří jenom mezi nejlepší trenéry MMA v Česku, ale také mezi nejzásadovější. A to se vztahuje i vůči jeho nejslavnějšímu klientovi Karlosovi Vémolovi. Ten se totiž před časem nechal slyšet, že za osm milionů korun by klidně nastoupil v barvách organizace Clash of the Stars, přestože má stále podepsanou smlouvu u Oktagonu. Musel by se ale obejít bez Reinderse a jeho trenérských rad.

„Byl to takový hec. Říkal, aby mu dali všechny. On ví, že mu to nikdo nedá,“ říká Reinders k osmimilionové sumě, o kterou si Vémola za zápas v Clash of the Stars řekl.

Terminátorovi řekl jasné ne

Jistý si ale není. „Já doufám, že nepůjde do Clashe. U něj člověk ale nikdy neví. Nešel bych se na něj podívat a určitě by se u mě nepřipravoval. Mám ho rád, ale nepomáhal bych mu v tom. Propadl bych se hanbou. Mám nějakou sebeúctu,“ dodal Reinders, který už Vémolu podle svých slov ve spojení s Clash of the Stars odmítl, a když ho měl slavný bijec požádat, zda v jeho gymu nemůže trénovat jeho svěřenec Rendys, řekl jasné ne.

„Karlos se mě zeptal, jestli může přijít Rendys k nám na trénink, a já jsem řekl, že ne. Nebudu připravovat někoho, kdo se připravuje na tyhle bizarní zápasy,“ dodal André s tím, že pochopitelně nikomu nebrání v tom, aby se ve svém volném čase šel na bizarní zápasy podívat.

Clash odmítá, Štáfka ale trénoval

„Já se na to ale dívat nebudu. V naší společnosti je to nastavené tak, že jsou víc sledováni lidi, kteří jsou k smíchu nebo k pláči, než lidi, kteří něco dokázali. Bohužel ta společnost je tak hozená, že idioti jsou sledovanější než respektovaní lidi,“ říká rozčileně Reinders, který sám v minulosti trénoval herce Jakuba Štáfka. O něm ale mluví s respektem.

„On v tom tréninku dělal maximum, aby byl nejlepší. Ne každý by to dokázal, on to zvládl, a i proto jsem byl ochotný mu pomoct. Šel do toho s obrovským nasazením,“ dodal Reinders, který také přiznal, že zápas mezi Vémolou a Patrikem Kinclem není nemožný a on sám věří, že k němu dojde. A co si myslí o chování Tadeáše Růžičky a měli by podle něj Ondřej Novotný a Pavol Neruda vyhodit Shema Rocka z Oktagonu? Nejen na to jsme se ho zeptali v novém eXtra Hostovi. Odpovědi se dozvíte ve videu v náhledu článku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy