Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Česká modelka a moderátorka Hana Reinders, za svobodna Hana Mašlíková, se narodila 18. května 1982 v Teplicích a vyrůstala v nedaleké Krupce.

Kariéra

Hana Mašlíková pracovala jako obchodní manažerka v modelingové agentuře.

V roce 2006 se zúčastnila české soutěže krásy Miss České republiky, ve které sice nezvítězila, ale získala titul za nejkrásnější siluetu. Do povědomí se výrazně zapsala díky reality show televize Prima Trosečník.

V roce 2007 podstoupila plastickou operaci prsou. Silikony ji však způsobovaly velké komplikace a musela znovu na operaci při které se rozhodla zvolit menší velikost ňader.

Silikonová kráska byla reportérkou bulvárního týdeníku TV Nova Prásk! Později moderovala pořad Snídaně s Novou.

Osobní život

Byla ve vztahu s českým fotbalovým reprezentantem Michalem Kadlecem, který byl tehdy obráncem Bayeru Leverkusen a později pak přestoupil do tureckého Fenerbahçe. O jejich rozchodu jsme informovali jako první.

Předtím chodila s dalšími profesionálními fotbalisty. Například s tehdejším hráčem pražské Sparty Miroslavem Slepičkou nebo Michalem Smejkalem, který hrál v té době za Teplice a Mladou Boleslav.

Chodila také s právníkem Martinem Gillarem.

Jejím životním partnerem se stal její dlouholetý kamarád, bývalý český zápasník a trenér MMA André Reinders. Pár si řekl své ano v létě 2016. O rok později přišel na svět jejich syn Andreas.

V roce 2020 potvrdila Hana Mašlíková redakci eXtra.cz, že se její manželství s Andrém Reindersem dostalo do krize, kterou nedokázali ustát.

Profily na sociálních sítích

Články