Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Brutální bitka v mekáči: Obézní prodavačka se vrhla na útlou zákaznici! Skoro jí rozmlátila hlavu

Neskutečně brutální bitka se před několika dny odehrála v pobočce řetězce rychlého občerstvení. Morbidně obézní obsluha se tam pustila do výrazně hubenější a menší zákaznice. Mlátila ji tak surově, že ji málem rozbila hlavu!

Rada nad zlato hned na začátek: nenavštěvujte fastfoody. A pokud už musíte, vyhýbejte se obézním prodavačkám a raději zamiřte k pokladně, kterou obsluhuje někdo bez desítek kil navíc. Slovní potyčka se totiž vymstila mladé dívce, jež v restauraci McDonald's v a­merickém Las Vegas skoro přišla o zuby!

Sabrinah Fontelar se přišla do pobočky rychlého občerstvení v klidu najíst. Když ale po obsluze požadovala perlivou vodu, kterou restuarace nabízí zadarmo, strhla se hádka. Morbidně obézní prodavačka Erika Chavolla jí totiž odmítla sodu dát. A to ani přesto, že za ni chtěla Sabrinah zaplatit.

Brutální potyčka začíná rozlitým mléčným nápojem a pak už je to hra pěstí a mlácení o stůl. Asi není třeba dodávat, kdo v tomto sporu měl navrch. Několik desítek kilo navíc udělá svoje. Subtilní dívka se sice chtěla bránit kovovou židlí, tu jí ale obsluha podniku okamžitě z rukou vyrvala.

Překvapivě ale kvůli incidentu popotahuje lasvegaská policie poškozenou zákaznici. Prý se dopustila přestupku obnažování na veřejnosti, nikoho už ale nezajímá, že podprsenku z ní strhla právě zuřivá tlusťoška. Přijde vám takový přístup normální?

Související články

Další články