Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Houdová blouzní o válce: Zjevila se mi holubice, vím, kdy vojáci složí zbraně

Helena Houdová je certifikovaná koučka sexu, lásky a vztahů.
Zdroj: se souhlasem Heleny Houdové
+ Další 2 fotografie
poslání

Mírumilovná Ukrajina je už několik dní cílem útoků Ruska. Situace se dotkla mnoha známých osobností, většina z nich pomáhá finančně a koučka lásky a sexu Helena Houdová (42) se rozhodla se na sociálních sítích o dění promluvit duchovně. Podle Houdové války obecně neskončí, pokud se lidé nenapojí na světlo ve svém nitru, až pak nebudou následovat "Putina či vlády". Někteří lidé Helenino poslání akceptují, jiní jsou znechucení. Vzkazují jí, že tohle prý má zkusit říct ženám, které jsou zavřené v úkrytu, zatímco jim vojáci z Ruska bombardují domovy a vraždí civilisty včetně dětí.

Koučka vztahů a sexu Helena Houdová se na svých sociálních sítích rozhodla zanechat svou vizi o válce na Ukrajině, kterou spatřila, když jí nad hlavou proletěla bílá holubice.

"Teď tady proletěla bílá holubice a přišla velmi silná zpráva. Temnotu, kterou teď cítíme, která se dere na povrch, ta byla po tisíce let potlačovaná. Teď se nám ukazuje ve formě války a potlačení našich svobod. My stojíme na úpatí historie, kdy si můžeme vybrat. Téhle temnotě dovolíme být vidět z pozice světla, to je jediný způsob, jak se může změnit a transformovat," mudruje Houdová na svém Instagramu z Egypta, zatímco je Ukrajina bombardovaná a nevinní lidé včetně dětí přicházejí o životy.

Když jsme propojení, nenásledujeme Putiny

"Já si uvědomuji, v jak neskutečně silném historickém bodě stojíme, a je zajímavé, že se nám to ukazuje. Tím hlavním bodem je znecitlivění, vojáci, kteří bojují za jakoukoli stranu, nesloží zbraně a že i v 21. století proti sobě stále stojíme. Tohle znecitlivění se nám děje po tisíce staletí úmyslně, byli jsme oddělováni od svých srdcí, duší, naší sexuální životní energie.

Válka na Ukrajině.

Jak pomoci Ukrajině

Válka na Ukrajině je nejen vojenskou, ale také humanitární katastrofou pro místní obyvatele.

Pomoci můžete skrze několik finančních sbírek, které založily české neziskové organizace:

- Sbírka na platformě Darujme, kterou pořádá Paměť národa

- Sbírka organizace Člověk v tísni

- Sbírka organizace Charita Česká republika

- Sbírka organizace Adra na platformě Znesnáze

Více o tématu

Dnes si každý může vybrat, protože když jsme propojeni sami se sebou, pak nenásledujeme Putiny, vlády, korporace, ale to, co cítíme v sobě. Je to láska, každý v sobě má světlo, ale pokud nemáme vyléčené naše vlastní jádro, způsobujeme bolest. Když potom takový člověk stojí jako vůdce, my jsme zvyklí ho následovat, protože jsme tak vyrostli, abychom následovali autority, rodiče, doktory. Jsme tak potlačení, že nemůžeme složit zbraně v sobě ani ve světě okolo nás," uvádí sexuální koučka se slovy, že chce, aby v sobě lidé našli to světlo, které je propojeno s ženskou energií.

"Je důležité, abychom se na ni všichni napojili, muži, ženy a děti. V tom momentě můžeme složit zbraně v sobě, stejně tak i svět okolo nás. A já mám vizi pro muže - ať ruské, ukrajinské, afghánské, jakékoli jiné armády, ať si vzpomenou na světlo, které v sobě mají," dodává.

Reakce

Helena si za svůj duchovní výrok vysloužila zejména nepochopení. "Pošlete to, prosím, ženám na Ukrajině, toto si fakt rády poslechnou," napsala jedna ze sledovatelek s ironií. "To snad nemyslíte vážně. Už to někdo řekl Putinovi? Tohle poselství nebo co to je?"
Podle další sledovatelky je tohle poselství "prd platné", ale na druhou stranu chápe Heleninu spirituální duši. "Helenko, chápu, jak to myslíš, že máme podporovat světlo v nás, abychom změnili kolektivní vědomí lidstva. Nicméně opravdu cítím, že v naší zemi tohle teď není ta jediná a vhodná pomoc. Je to sakra málo. Stojíme tu tváří v tvář lidem, kteří prchají před válkou, a když se na ně budeme usmívat, nic se nevyřeší."

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy